Gaytancıoğlu; “STADYUM NE OLDU?”

admin

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na verdiği soru önergelerinde Edirne’de yapılacağı söylenen spor tesislerinin durumunu sordu.
Soru önergesinde “2014 yılında dönemin Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç tarafından ’23 şehirde 25 süper stadyum’ adı altında bir proje açıklanmıştır. Söz konusu açıklamaya Edirne’ye de 22 bin kapasiteli bir stadyum yapılacaktı. Ancak aradan geçen zamana rağmen bir gelişme yaşanmamıştır” diyen Gaytancıoğlu “Edirne Stadyumu ile ilgili bir çalışma var mıdır? Varsa hangi aşamadadır? Edirne ne zaman yeni stadyuma kavuşacaktır?” sorularının yöneltti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Keşan-Belediyesi-Atatürk-Stadı-çalışmaları-devam-ediyor-1.jpg

Edirne Spor salonunun durumunu da gündeme getiren Doç. Dr. Gaytancıoğlu “Edirne Spor salonunun yapımına Kasım 2016’da başlanmış ancak tamamlanamamıştır. İnşaatın üzerindeki bilgilendirmede 700 gün içinde bitirileceği belirtilmektedir. Oysa aradan değil 700 gün 1.400 günden fazla zaman geçmiştir” dedi. Doç. Dr. Gaytancıoğlu “Edirne Spor Salonu ne zaman hizmete açılacaktır?” diye sordu.

 12,374 total views,  17 views today

Next Post

İYİ PARTİ EDİRNE'DE, ÜYE ALIMLARINA PANDEMİ ÖNLEMLERİYLE DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı, üye alımlarına, pandemi kuralları çerçevesinde randevu sistem ile devam ediyor. Tüm Dünya’da büyük değişimlere sebep olan COVİD-19 pandemisi Türkiye’de de pek çok yeniliğin hayata geçmesine neden oldu. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı da çalışmalarına pandemi kuralları çerçevesinde devam ediyor. Bu kapsamda üye alımlarını yeni randevulu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp