Gaytancıoğlu “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” arasında

admin

Uluslararası Şeffaflık Derneği öncülüğünde “Açık Koalisyon” katılımcısı 16 sivil toplum kuruluşunun yürüttüğü “Açık Siyaset” kampanyası kapsamında mal beyanlarını kamuoyuna açıklayan 22 milletvekili “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” oldu.

Gaytancıoğlu  “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” arasında  (2)

 

 

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP’li 5 milletvekili Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin “Açık  Siyaset” kampanyasına destek vererek mal varlıklarını açıkladılar. Türkiye’de temiz, dürüst ve hesap verebilir bir siyasetin yapılabileceğini gösteren ilk adımı attığı belirtilen 22 milletvekili mal varlıklarını açıklayarak, beyan formlarını Uluslararası Şeffaflık Derneği aracılığıyla kamuoyuyla paylaştılar.

TÜM VEKİLLER MAL BEYANINDA BULUNMALI

Uluslararası Şeffaflık Derneği’nin sitesinde Açık Vekilleri  “Açık”lıyoruz başlığı ile duyurulan haberde; “Mal varlıklarını açıklayan vekillerimizi ve beyan formlarını kamuoyuna açıklıyoruz, kendilerine teşekkür ediyoruz, diğer tüm vekilleri de mal beyanlarını kamuoyuna açıklamaya davet ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel,  İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, İzmir Milletvekili Özcan Purçu ve Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu  Cumhuriyet Halk Partisinden Açık Siyaset Kampanyasına destek veren milletvekilleri oldular.

İşte; CHP Edirne Milletvekili Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun mal beyanı;

Gaytancıoğlu  “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” arasında  (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gaytancıoğlu  “Türkiye’nin İlk Açık Vekilleri” arasında  (3)

 137 total views,  5 views today

Next Post

Huzur her şeyden önemli

            Toplumumuzun bugün her zamankinden çok huzura ihtiyacı var. Evinde huzurlu olabilirsin, hiçbir sorunun olmayabilir, bu huzurlu yaşayacağın manasına gelmez. Yakınların, çevren, ülken konusunda da huzurlu olman gerekir. Yıllarca zahmet çekerek en yüksek okullarda okuttuğun evlatlarının huzurları konusunda endişen varsa, onlar mutlu değilse senin huzurlu olman mümkün olamaz. Hele bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp