Gaytancıoğlu, “Üzüm” Mitingine gidiyor.

admin

Edirne için durmadan çalışan CHP Edirne Milletvekili ve CHP Genel Başkan Baş Danışmanı Gaytancıoğlu Türkiye çiftçisinin sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmaya devam ediyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun milletvekilleri arasından takdir ettiği ve Başdanışmanlık görevine getirdiği Gaytancıoğlu, zor günler yaşayan “ÜZÜM” üreticilerine CHP iktidarında nasıl bir üzüm politika izleneceğini anlatmak için, 26 Eylül 2017 Salı günü Manisa – Alaşehir’e gidiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 Eylül 2017 Perşembe günü Manisa Alaşehir’de  CHP’nin düzenleyeceği ÜZÜM Mitingine katılacak olan CHP Genel  Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na  Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu da eşlik ediyor. Tarımı ve Türk Çiftçisinin sıkıntılarını yakından bilen, Çiftçi kökenli Gaytancıoğlu yaptığı açıklamada , “Alaşehir de sömürülen #ÜZÜM üreticilerine CHP iktidarında nasıl bir üzüm politikamız olacağını anlatacağız”. Dedi.

 

 98 total views,  2 views today

Next Post

Ciğerci Bahri Bey'i "Çocuklar da Duysun''

Ekranların sevilen yüzü Fıs Fıs İsmail Edirne’de Ciğerci Bahri ustayı ziyaret etti. Edirne’ye hayran kalan Fıs Fıs İsmail olarak tanıdığımız Süleyman Yağcı, ” Bahri Bey’i” Çocuklar da Duysun’ dedi. Fıs Fıs İsmail’in ziyaretinden büyük memnuniyet ve mutluluk duyan Edirne’nin Ünlü ciğer ustası Bahri bey ve Kemal usta gazetemize yaptığı açıklamada,  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp