Gaytancıoğlu “Yabancı Ülkelerin Çiftçileri yerine bölgemiz çiftçisi kazanacak”

admin

Seçim çalışmalarına ara vermeden hızla devam eden CHP 1.sıra Milletvekili Adayı Okan Gaytancıoğlu Keşan Atatürk Parkında çay ve simit kahvaltısına katılarak programına başladı. Ardından Keşan Paşayiğit Mahallesinde yağmur duasına katılarak çalışmalarına devam etti. Uzunköprü parti örgütüyle birlikte Çobanpınar, Saçlımüsellim, ve Başağıl köylerinde halkıyla buluşan Gaytancıoğlu akşam saatlerinde Muhacırkadı, Bayramlı, Malkoç Köylerini ziyaret etti.

Gaytancıoğlu Yabancı Ülkelerin Çiftçileri yerine bölgemiz çiftçisi kazanacak” (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Keşan Atatürk Parkında kahvaltıda vatandaşla buluşan Edirne CHP Milletvekili Adayı Gaytancıoğlu ve diğer CHP Milletvekili Adayları ve Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, halka “Asgari Ücret 949 lira. 5kişilik bir aile. Sabah öğle akşam bir simit bir Çay günlük 30 lira aylık 900 lira. Geriye kalıyor 49 lira. Bizler CHP li olarak soruyoruz bu 49 lira ile elektrik faturası mı ödensin, su parası mı,yol parası mı?” diye konuştu.

İpsala da bir yakının cenazesine katıldıktan sonra baba yadigarı terzi Mustafa Solak’ı ziyaret eden Gaytancıoğlu desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundu.

“Köylümüzü kartlara mahkûm eden, göçe zorlayan, ürünlerini değil tarlalarını satmak zorunda bırakan iktidardan hesap sormak için oylar CHP’ye”

Ziyaretlerde bulunduğu her köyde Gaytancıoğlu ” CHP iktidarında çiftçi mazotu 1.5 TL den alacak ve daha çok üretecek. Yabancı ülkelerin çiftçileri değil, bizim çiftimiz kazanacak.Köylümüzü kartlara mahkum eden, göçe zorlayan, ürünlerini değil tarlalarını satmak zorunda bırakan iktidardan hesap sormak, üreten köylüyü yeniden milletin efendisi yapmak, yaşanacak bir Türkiye’yi 4 yılda kurmak için 7 Haziran da oylar CHP’ ye” dedi.

Gittiği her köyde büyük sevgi ve ilgi ile karşılanan Okan Gaytancıoğlu’na hemşerileri tam destek vereceklerini ve Edirne’nin küçük bir ilçesinden vekil çıkartmanın gururunu yaşadıklarını ifade ettiler.

Gaytancıoğlu Yabancı Ülkelerin Çiftçileri yerine bölgemiz çiftçisi kazanacak” (2)

 

 21 total views,  6 views today

Next Post

Sanayi sitesi yolları yamanıyor

            Bozulan Sanayi Sitesi ara yolları onarılıyor. Yolların onarıma başladığı yerde yapılan toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,  CHP Milletvekili Adayı Gürkan Güneser, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özçuhacı, Belediye Fen İşleri Müdürü Sunay Ciğerci, ile sanayi esnafı katıldı. Çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Recep […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp