Gaytancıoğlu’na Keşan ilçesi mahalle sakinlerinden yoğun ilgi

admin

Gaytancıoğlu’na Keşan ilçesi mahalle sakinlerinden yoğun ilgi

 

 

 

 

 

 

 

Cuma gecesi Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli ve İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililerle Keşan Seçim Bürosundan kortej eşliğinde Mustafa Kemal Paşa Mahallesine yürüyen CHP 1.sıra Milletvekili Adayı Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, ilçede mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Yoğun bir katılımın olduğu çalışmada, meydandaki bir kahveden mahalle sakinlerine seslenen Gaytancıoğlu, partisinin emeklilere, çiftçilere, işçilere,  yoksullara, işsizlere, gençlere yönelik politikalarını anlattı.

‘’Üreten ve halkça bölüşen bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız’’

‘’Yaşanacak Bir Türkiye’yi ezilenlerle kuracağız, işçilerle, köylülerle, emeklilerle, yoksullarla kuracağız. Bizim iktidarımızda zengin daha çok zengin olamayacak, fakirler zenginleşecek. Üreten ve halkça bölüşen bir Türkiye’yi hep birlikte kuracağız’’ dedi.

Mahallede 2 kahvede konuşan Okan Gaytancıoğlu daha sonra diğer kahveleri  de gezerek çalışmalarını sürdürdü.

Gaytancıoğlu’na Keşan ilçesi mahalle sakinlerinden yoğun ilgi1

 23 total views,  2 views today

Next Post

Horasan’dan balkanlar’a alevi bektaşılik paneli

Cem Vakfı  Edirne Şubesi ile Seyyidali Sultan Dergahı Vakfı ile Edirne Belediyesinin  ortaklaşa  düzenlediği, Horasan’dan Balkanlara Alevi Bektaşi paneli ETSO toplantı salonunda gerçekleşti.               Toplantıya Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan,T Ü.  Edebiyat Fakültesi Dekanı  Prof Dr. Ahmet Günşen,  Cem Vakfı Başkanı  Ahmet Çetin, CHP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp