Gaytancıoğlu’ndan seçimin ardından yoğun çalışma temposu

admin

CHP Edirne Milletvekili Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu 30 Haziran 2015 Pazartesi günü Edirne’deki günlük tüm yerel gazeteleri ziyaret ederek, seçim sürecinde ve sonrasında sürekli kendilerini takip ettikleri ve halkı bilgilendirmek amacıyla gece gündüz çalıştıkları için basın emekçilerine teşekkür etti. Yerel Basın’ın da koalisyon tartışmaları nedeniyle bir gözlerinin Ankara’da olduğunu belirten Gaytancıoğlu “Yerel Basın’ın en sağlıklı bilgiyi alabilmesi için bu ziyaretleri önemsediğini” belirtti.

Gaytancıoğlu’ndan seçimin ardından yoğun çalışma temposu (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’nin tek yerel televizyonu Edirne Televizyonu’nu da ziyaret eden Gaytancıoğlu ziyaretlerinin ardından Edirne Hayvanları ve Doğayı Koruma ve Yardımlaşma Derneği’nin Basın Açıklamasına katılarak, Edirne’de bir şantiyede bekçi köpeğinin pompalı tüfekle öldürülmesini kınadı ve üzüntüsünü dile getirdi. “Kendisinin de bir köpeği olduğunu belirten Gaytancıoğlu, “Onlar sadece birer dost, bir hayvan sever olarak bir köpeğin böyle vahşice katledilmesine çok üzüldüm. Kini, nefreti ve şiddeti bırakalım ve biraz sevelim diyorum. İnsanları, hayvanları ve doğayı…” dedi.

Ardından Kıyık Semtini ziyaret ederek kahveleri dolaşan milletvekili Okan Gaytancıoğlu Kıyıklılarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Milletvekilinin ziyaretinden mutluluk duyduklarını belirten Kıyıklılar Gaytancıoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Bu tür ziyaretleri her zaman yapacağını belirten Okan Gaytancıoğlu, Edirnelilerin Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki sesi, varlığı ve temsilcisi olarak sorunları yerinde incelemek için her zaman köylerde, mahallelerde ve kahvelerde olmaya devam edeceğim dedi.

Gece saat 23:00’e kadar Edirne’de ziyaretlerini sürdüren Gaytancıoğlu, daha sonra ise 30 Haziran 2015 Salı günü yapılacak olan Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık seçimi için Ankara’ya yola çıktı.

Gaytancıoğlu’ndan seçimin ardından yoğun çalışma temposu (1)

 95 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi hayvan haklarına çok duyarlı

Kedi köpek Evinde tedavi olan hayvanlar daha sonra alındıkları mekânları bırakılıyor. Çevre duyarlılığını sağlamak için şehrin üç yerine mamamatik makinesi koyduk. Buralara pet şişesi atıldığında altından kuru mamalar çıkıyor. Bu makineler güneş enerjisi ile çalışıyor.               Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr Ertuğrul Tanrıkulu Sokak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp