Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun acı günü

admin

Başta Edirne Televizyonu olmak üzere bir çok yayın organında görev yapan, Edirne Haber Medya Yöneticilerinde Gazeteci Resul Oruçoğlu’nun annesi Gülizar  Oruçoğlu (79),  vefat etti.  Bir süredir Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Oruçoğlu’nun vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Merhume Oruçoğlu için Eski camii’de düzenlenen cenaze törenine; CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan,  Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı,  Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ali Erhan Demirkıran,Mansur İriş, MHP Edirne Milletvekili Adayları Hakan Özkan, Taner Albayrak, STK VE Oda yöneticileri ile birlikte eş dost ve yakınları katıldı.

Merhume’nin cenazesi öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Buçuktepe mezarlığına defnedildi.  Edirne Ajans Ailesi olarak Gülizar Oruçoğlu’na Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar dileriz.

 132 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet Çetin'e "Herkes haddini bilsin" mesajı

Bir gazetecinin ‘Ahmet Çetin, ihaleye girecek bütün ağa adaylarının ve dolayısıyla sizi fetocu olmakla suçluyor. Bu konuda ne diyeceksiniz?’ sorusuna oldukça sert tepki gösteren Gürkan, “Ne ihaleye girecek ağa adaylarını nede beni fetocu olarak kimse suçlayamaz. Dilini koparırım adamın. Herkes haddini bilsin” dedi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, geçtiğimiz hafta […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp