GAZETEMİZİ ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

admin

IMG_5197

Edirne Ajans Gazetemizin 4. Kuruluş yıldönümü nedeniyle  ziyaretler devam ediyor.Bu amaçla  Gazetemizi ziyaret eden Süloğlu Eski Belediye Başkanı Hüseyin Kenar, Mali Müşavir Nedim Özkan ve  Eğitim Danışmanımız Fikri Ak  4. kuruluşumuz yıldönümü nedeniyle  gazetemizi ziyaret ederek başarı dileklerini sundular.

Edirne Ajans gazetesinin bugüne kadar  tarafsız ve ilkeli  yayıncılık  yaptığını o nedenle  kısa sürede okuyucular arasında kendini kabul ettirdiğini belirten ziyaretçiler,   Edirne Ajans’ın  bu ilkeli yayıncılığının devamı halinde  mahalli basın arasındaki etkinliğinin artarak süreceğine inandıklarını  kaydederek,  gazete çalışanlarına başarı dileklerini sundular.

 111 total views,  2 views today

Next Post

Borç Yiğidin Kamçısı Mı?

Bir siyasi büyüğümüz borçtan çekinenlere cesaret vermek için “borç yiğidin kamçısıdır” Sözünü kullanmıştı. Bu aslında şu anlama geliyordu. Borçtan çekinmeyin bu borçlar sizin daha çık kazanmanızı ve borçlarınızı daha kolay ödemenizi sağlar denmek isteniyordu.  Bizim kültürümüzde veciz anlamında bu sözcüklerin karşıtları da var. Borçtan çekinilmesi gerektiğini herkesin ekonomik durumuna göre […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp