Geçmiş; terör saldırılarını kınadı

admin

 

Geçmiş; terör saldırılarını kınadı (1)

 

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş yaptığı açıklamada Urfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen 32 kişinin ölümü ve yüz kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan saldırıyı kınadı.

Geçmiş konuşmasında şunları söyledi;  Ülkemizde terör estirerek amacına ulaşmak isteyenler, hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 32 kişinin ölümüne ve Adıyaman’da bir askerin şehit edilmesi ile iki askerin yaralanması ile sonuçlanan terör olaylarına Edirne CHP Merkez İlçe Başkanı olarak bu olaylarda derin üzüntü duyuyorum. Bu olayları lanetliyorum. Hiçbir zaman terörün dini mezhebi ırkı olmaz, terör nerede olursa olsun terördür. 32 Vatandaşımızın hain terör saldırısı sonunda yaşamlarını yitirmesi canımızı yaktı. Genç yaşta yaşamın yitiren bu insanlarımız yüreklerimizi dağladı.

Geçmiş; terör saldırılarını kınadı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Ülkemiz insanlarının barış ve kardeşlik içinde yaşamalarını engellemek isteyen güçler, bugüne kadar amaçlarına ulaşamadılar, bundan sonra da ulaşamayacaklardır.

Bu acıları yaşarken bir acı haber de Adıyaman’dan geldi. Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar, yaralılara acil şifalar dileriz.

 

 

 

 122 total views,  2 views today

Next Post

Toplumda saygınlık azalmamalı

          Daha önceki köşe yazılarımda defalarca gündeme getirdim,konuyu önemli saydığım için halkımıza  duyurmak istedim.             Düğünlerimizdeki yöresel oyunlarımızın ve Edirne’mize has uzun yıllardın süregelen, sahnede halkımızı heyecanlandıran birlik ve beraberliğini sağlayan yöresel müziğimizin oyun havalarımızın kısaca folklorumuzun da her geçen yıl unutturulmaya, yozlaştırılmaya çalışıldığını düğün derneklerimizde ibretle izliyor ve  büyük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp