GEÇMİŞ, “ülkemizde terörün son bulmasını istiyoruz”

admin

????????????????????????????????????

Polis Teşkilatının 171. Yılını kutladığını belirten İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş,bu günü  buruk bir sevinçle kutladıklarını belirterek,”  Bu konuda  emniyet mensuplarımızdan şehit olanlara Allah’tan rahmet, gazilerimize ise acil şifalar dilerim. Yakınlarına ise basiret ve metanet dilerim. Ülkemizde bu  terör olaylarının son bulmasını , ülkede huzur ve güvenin gelmesini diliyorum” dedi .

MECLİSTE HERKES FİKİRLERİNİ AÇIKLAYACAK

Bu arada mecliste görev dağılımı konusuna değinen Geçmiş, “ görevleri bir kişide toplamamak gerekir. Ben görevlerin herkesçe eşit şartlarda kullanmasından yanayım. Toplantılarımızda bunu göreceğiz. Arkadaşlarımızın değişik yerlerde görevlerini sürdürmeleri için gayret edeceğiz. İl Genel Meclisinde herkesin kurallara ve yönetmeliklere uyarak fikirlerini açıklamalarını sağlamakla yükümlü olacağım” dedi .

 49 total views,  2 views today

Next Post

AKBULUT’tan KILIÇDAROĞLU’na kınama

AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut toplantıda yaptığı konuşmasında ilk olarak yaşamını yitiren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş’ın babasının vefatı nedeniyle taziyesini ilettiği konuşmasında daha sonra şunları kaydetti, “ söz konusu gazete ile ilgili olarak genel sekreterimiz valiliğe konunu araştırılması için başvuru yapmış. Müfettişler tarafından […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp