Gelenek bozulmadı

admin

Edirne Belediyesi Mevlid Kandili’nde de geleneği bozmadı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Mevlid Kandili nedeniyle Saraçlar Caddesi’nde kandil simidi ikramında bulundu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Mevlid Kandili nedeniyle Saraçlar Caddesi’nde kandil simidi ikramında bulundu. Edirne Belediyesi olarak Saraçlar Caddesi başta olmak üzere 24 mahallede toplamda 10 bin kutu kandil simidi ikramında bulunduklarını belirten Başkan Gürkan, huzur ve barış dini olan İslam’ın en güzel günlerinden birinin de Mevlid Kandili olduğunu söyledi. Gürkan, Mevlid Kandili’nin tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk getirmesini diledi.

Başkan Gürkan daha sonra Edirnelilerin Mevlid Kandili’ni kutlayarak, kandil simidi ikramında bulundu.

Kandil Simidi ikramından önce Başkan Gürkan, Edirne Akmercan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Saraçlar Caddesi’ne açtığı ‘Karikatürlerle 40 Hadis’ isimli sergiyi de gezdi.

 159 total views,  2 views today

Next Post

Türk Sporunun Başpehlivanı Yıldırım’a Altın Kemer

FENERBAHÇE EVİ’NİN TEMELİ ATILDI   Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘Hedef 1 Milyon Üye’ projesi kapsamındaki ilk Edirne’ye yapılacak olan Fenerbahçe Evleri’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. Temel atma töreninde Edirne Belediye Başkan Recep Gürkan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a ‘Türk Futbolunun Başpehlivanı’ diyerek minyatür altın kemer hediye etti. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp