Geleneksel Ata’ya Saygı Sergisi

admin

Özel Fehmi Irmak Kreşi’nin  4. Geleneksel “Ata’ya Saygı” sergisinde,minik öğrencilerin etkinlikleri göz doldurdu.

Özel Fehmi Irmak Kreşi’nin gelenekselleşen ve tamamı Atatürk temalı etkinliklerden oluşan çalışmaları, Salon Armoni’de sergilendi. Yokluk ve zorluklarla kurulan ülkemizin, bu sürecine atıfta bulunmak için  pek çok  artık materyal kullanılarak hazırlanan sergi, ziyaretçilerden tam not aldı. Minik öğrencilerin el emeği, göz nurundan oluşan  124 bireysel, 12 grup çalışması  büyük ilgi topladı.

Kreş Müdürü Semra URAL ÖZDEMİR 10 Kasım’ın Ata’mızı kaybetmenin verdiği hüznün yanında Türkiye Cumhuriyeti’nin bizlere emanet edildiği gün olarak da görmemiz gerektiğini belirterek ,”Türk Milleti’nin  79 yıl önce Ata’sını kalbine gömdüğü o elim gündeyiz yine.Ata’mızı bitmez bir özlem ,saygı ve minnetle anıyoruz.23 Nisan’ı hediye ettiği çocukları da,Ata’larına duydukları sevgi ve saygıyı,  el emeği göz nuru çalışmalarıyla sundular.’’dedi.

Ziyaretçilerin bolca fotoğraf çektiği sergi ziyaretçilerinin  büyük beğenisini  kazandı.

 175 total views,  2 views today

Next Post

Şampiyon Kendi Evinde İlk Maçında

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı, kendi evinde ilk maçına çıkıyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Mimar Sinan Spor Salonu’nda UPS Spor ve Kültür Kulübü ile karşılaşacak olan Edirnespor’un kendi evindeki ilk maçına tüm Edirne Halkı’nı davet etti. 2016-2017 sezonunda  mücadele ettiği Türkiye Erkekler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp