Gelin bizim parkımızda bizlerin de dikili birer ağacı olsun

admin

Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü parkımızın ağaç dikme töreni Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın katılımı ile gerçekleşti.

Törene Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü 2020-21 Dönem Başkanı Orkun Şapolyo, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Guvernör Yardımcısı, Serdar Küçük Sarılar, Kulüp üyeleri, mahalle sakinleri, ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Edirne’ye çok güzel bir yaşam alanı yarattıklarını ifade eden Edirne Mimar Sinan Rotary Kulübü Başkanı Orkun Şapolyo; “Burada Anne Baba yürüyüş yapacak, Anneanne Dede otururken torunlar oynayacak ve burası her zaman yaşayan bir alan olacak. Bu proje Edirne’mize çok faydalı ve örnek bir proje oldu. Buradan Kulübümüzdeki tüm üye arkadaşlarımıza ve Sayın Başkanımıza hepinizin huzurunda teşekkür ediyorum.”dedi.

Edirne’nin en yoğun yerleşim bölgesi olan Şükrüpaşa Mahallesi Zirve Yaşam Evleri civarındaki bölgede  gerçekleşen  Ağaç Dikme töreninde konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; “İnsanların doğrudan hayatına dokunan, sosyal yaşamına dokunan, kent yaşamına dokunan, insanların da faydalanacağı, çocukların ve ailelerin de faydalanacağı bir proje olsun dedik ve oradan yola çıktık. Bu anlamda da bu proje Edirne’de bir ilktir. Bunun altını da özellikle çizmek isterim. Bu proje Sivil Toplum Örgütü ile birlikte yapılan ilk projedir.  Bu bölgedeki hemşerilerimizin, özellikle çocuklarımızın yararlanacağı ve nefes alacağı ve görsel anlamda da hoş bir sonuç ortaya çıktı.”dedi.  

 638 total views,  5 views today

Next Post

Üç Nehir Bir Şehir Projesinin Temeli Atıldı

Edirne Valiliği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve ildeki tüm kurumların desteği ile içerisinde Millet Bahçesi, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çevre düzenlemelerinin de yer aldığı ‘Üç Nehir Bir Şehir’ projesinin temel atma töreni gerçekleştirildi.Edirne’ye Mart ayında gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yerinde incelemelerde bulunduğu ve çok beğendiği ‘Üç […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp