Genç Başkan’dan Edirne çıkarması

admin

İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Edirne’ye yaptığı ziyarette Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner’i ziyaret etti, Edirnespor’un maçlarını oynadığı 25 Kasım stadyumunu inceledi.

Yaptığı başarılı çalışmalar ile futbol dünyasında takdir toplayan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, Edirne’ye yaptığı ziyarette önemli görüşmeler yaptı. 3.Lig 1’inci gurupta mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor Futbol takımı Başkanı Savaş Üner’i ziyaret eden İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, kulübün formasını hediye etti. Edirnespor Başkanı Savaş Üner tarafından verilen formayı alan Genç Başkan Özgür Subaşı, “Edirnespor’un başarılarını izliyoruz ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz. Yanlarında olduklarımı göstermek için bu ziyareti yaptım. Çok olumlu geçen görüşmemizde kulüplerin sorunlarını masaya yatırdık ve son gelişmeleri değerlendirdik. Pandemi döneminde kulüplerimizin ve yöneticilerin yaşadığı sıkıntıları paylaştık. İnanıyorum ki Edirnespor her geçen hafta grafiğini daha da yukarıları taşıyacaktır.” dedi.
Edirnespor’un maçlarını oynadığı 25 Kasım Stadyumuna giden ve Stadı inceleyen İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü Genç Başkanı Özgür Subaşı, “Edirnespor’un sahası son yapılan çalışmalar ile oldukça iyi bir duruma getirilmiş. Tabii yeni bir stadyum yapılması gerekiyor.” dedi.
Edirne programında Edirne Ciğeri yeme imkanı da bulan Genç Başkan Özgür Subaşı, gösterdiği misafirperverlik için Edirnespor Başkanı Savaş Üner’e teşekkür etti.

 7,104 total views,  2 views today

Next Post

Yüz Yüze Eğitim başlamadan Ertelendi

Edirne Valiliği tarafindan yapılan yazılı açıklamada “İlimizde yaşanan hava muhalefeti nedeniyle herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Merkez ve İlçelerimizde yüz yüze eğitime başlaması planlanan Köy Okulları ve Anaokullarında 15 Şubat Pazartesi günü eğitime 1 gün (15 Şubat Pazartesi) süreyle ara verilmesine, yine aynı gün (15 Şubat Pazartesi) kamu kurum ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp