Genç Çiftçiler Derneği İl genel Meclisini Ziyaret etti

admin

Edirne Genç Çiftçiler Derneği  Başkanı Egemen Ilgın, Üyeler,  Erdi Yavuz, Ferhat Deniz, Doğancan Akbaşak ve İsmail Kulaksız ile birlikte  Edirne İl Genel Meclisi’ni ziyaret  ederek derneğin faaliyetleri hakkında Meclis Üyelerine bilgi verdi.

Genç Çiftçiler Derneği Başkanı Ilgın ve Üyeler,  Edirne İl Genel Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş’e İl Genel Meclis Salonunda katmer, Kabak Tatlısı ve Ayran ikram etti.

Daha sonra Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne Genç Çiftçiler Derneği Başkanı Egemen Ilgın’a meclis salonunda derneğin faaliyetleri hakkında söz hakkı verdi. Ilgın burada yaptığı konuşmada derneğin kuruluşundan itibaren bugüne kadar yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdiğini ifade eden Ilgın  sözlerine şöyle devam etti; “Çeltik, Buğday ile ilgili yaptığımız maliyet analizini anlattık. Yaptığımız köy ziyaretlerini, bunun yanı sıra alternatif tarım yapan arkadaşlarımızı ziyaret ettiğimizi, solucan yetiştiriciliği, İstiridye mantarı yetiştiriciliği, Yumurta yetiştiriciliği yapan arkadaşlarımızı ziyaret ettiğimizi anlattık. Bunun dışında daha sonra kendilerini misafir eden İl Genel Meclis Üyeleri ve Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş’e teşekkür etti.

 

 161 total views,  2 views today

Next Post

Vali Özdemir taburcu oldu

Edirne Valisi Günay Özdemir 10 Kasım Atatürk’ü Anma törenleri sonrasında geçirdiği rahatsızlıktan dolayı Kalp ağrısı şikayetiyle Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmış ve burada Vali Özdemir’e Anjiyo yapılmıştı.  2 gün boyunca yoğun bakımda kontrol altında tutulan Edirne Valisi Özdemir’in  daha sonra normal servise alındığı ardından da taburcu edildiği açıklandı.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp