Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar

admin

Selma-Güngör Garipolan çiftinin kızı Gülin ile Sevdinaz-Hüseyin Kırgezenler çiftinin oğlu İsmail, iki köprü arasındaki Öğretmenler Bahçesi Düğün Salonunda, gelin ve damadın yakınlarının ve dostlarının katılımı ile evliliğe merhaba dedi.

sevdinaz-ismail düğün (20)

Düğüne katılanların alkışları arasında gelin ve damadın düğün salonuna gelerek dans etmesi ile başlayan evlenme töreni gelin ve damadın sahnede dans gösterisi ile devam etti. Daha sonra gelin ve damat tarafından düğün pastası kesildi. Ardından askı töreni gerçekleşti. Yüzlerce kişinin katıldığı gelin ve damadın askı töreninin ardından düğüne katılanlar sahneye çıkarak oyunları ile Gülin-İsmail çiftinin düğününe ayrı bir güzellik kattılar. Müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

sevdinaz-ismail düğün (11)

Biz de Edirne Ajans Medya gurubu çalışan ve yöneticileri olarak, Gülin-İsmail çiftine yaşam boyu mutluluklar dileriz

 115 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’den Türkiye’ye İyi Örnekler…

Edirne Valiliği ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu “Akademi Edirne” ve “EFOR” adlı projeler, İstanbul Sabancı Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 11. Eğitimde İyi Örnekler Konferansına yapılan 755 başvuru arasından seçilerek 62 poster ve 73 sözlü sunum arasında yer aldı. Sabancı Üniversitesi ERG (Eğitim Reformu Girişimi) tarafından düzenlenen ve teması “Katılım” […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp