Genç Girişimcilerden sporculara destek

admin

DSC_3742

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ETSO’da yapılan törenle Trakya Akademi Spor Kulübüne spor malzemesi yardımı yaptı. Buradaki törene ETSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Serkan Üner, Başkan Yardımcısı Ayhan Dinç, Kurul Üyesi Ümit Özel, İşadamı Güven Duvan ile Trakya Akademi Spor Kulübü Başkanı Murat Tertibim, Yönetim Kurulu üyesi Aykut Ekinkıran ile sporcular katıldı. Törende söz alan Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Üner, kurulan kulüp iki aylık kulüp, eminim bu kulüp başarılı olacaktır. Genç kardeşlerimize başarılar diliyorum. Dilerim Türkiye genelinde başarılı olurlar” dedi.

DSC_3726

 

 

 

 

 

 

 

Ardından söz alan  Trakya Akademi Spor Kulübü Başkanı Murat Tertibim ETSO Genç Girişimcilere  destekleri  nedeniyle  teşekkür ederek başladığı konuşmasında daha sonra  şunları kaydetti; “ Trakya Akademi  Spor Kulübü  Teakwondoya  sporcu  ve yardımcı yöneticileri  ile uzun yıllar hizmet vermiş kişiler;  Murat Tertibim, Selçuk Reis, Fatih Aydın, Onur Eriş, Sercan Sarısakal, Güven Akan, Murat Uşar tarafından tekvandoyu hak ettiği yere getirmek, yeni yetişen nesillere başarılı sosyal bir birey olmalarına destek olmak,  herkes için spor  ortamı yaratmak  için kuruldu.

DSC_3722

 

 

 

 

 

 

 

 

Teakwando ben ve arkadaşlarım için yaşam biçimidir. Biz bugüne kadar hocalarımız ve çalıştığımız kulüplerde kazandığımız deneyimi bundan böyle yeni nesillerin gelişmesinde herkes için eşit koşullarda spor yapılmasında elimizdeki imkan ve birikimleri sporcularımıza aktarmayı ilke edindik.Şu an 45 öğrencimizle yola çıktık.Hedefimiz 300-350 öğrenciyi yetiştirmek.Onları bölgemizde ,Türkiye’de ve Avrupa’da söz sahibi yapmak. Sizlerinde desteği ile büyük başarılar elde etmeye çalışacağız.

DSC_3734

 

 

 

 

 

 

 

Tekvando antrenmanlarımız Ekrem Demiray Spor Salonunda Salı, Perşembe, Pazar günleri saat 19.00 ile 20.30 saatleri arasında gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki günlerde antrenman gün, saat ve yelpazemizi genişletmek istiyoruz.”dedi. Malzeme desteği konusunda Akademi Trakya Kulübüne devamlılık olacağı sözünü veren ETSO Genç Girişimciler Kurulu sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

DSC_3738

 189 total views,  5 views today

Next Post

Cengiz Yorulmaz "okan gaytancıoğlu hocamızı kutluyorum"

Hafta sonunda yapılan ön seçimle tüm rakiplerine fark atarak CHP’den 1. Sırada milletvekili aday adaylığını kazanan Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun bu başarısı Edirne ve ilçelerde partili partisiz tüm vatandaşlar tarafından çok olumlu karşılandı. Bölgenin en önemli gelir kaynağı olan tarım konusunda bilgili donanımlı bir akademisyenin milletvekili olmasının çok yararlı olacağı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp