Genç İşadamları Derneği gazeteciler gününü kutladı

admin

Edirne Genç İşadamları Derneği yöneticileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle RYS otelinde bir kahvaltılı kotlama toplantısı düzenledi. Buradaki toplantıya Genç İşadamları Derneği Başkanı Hakan İnci, yönetim kurulu üyelerinden  Mehmet Ali İpek, Nevser Tongaç Eraslan, Kemal Kılıç ve basın mensupları katıldı. Toplantıda konuşan Dernek Başkanı İnci, “basın mensupları ile gazetecilerimizin böyle önemli bir günde bir arada olduğumuz için yönetim kurulumuz adına sizlere hoş geldiniz diyorum. Buradaki toplantının derneğimizle ilgili bir gündemi yok. Herhangibir olumlu ve olumsuz konu ile de gündemimiz bulunmuyor. Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü. Be şu anda bu mesleğe uzun yıllar hizmet veren duayen gazeteci ağabeylerimi de görüyorum. Bu sektöre yeni giren arkadaşlarımız da aramızdalar. Hepimiz bir aradayız. Tabii sizleri bir işadamı olara bir araya geldiğimizde sizlerin hangi koşullarda çalıştığınızı gayet iyi biliyorum. Arkadaşlarımızın bazıları yapılan toplantılara yürüyerek geldiğine tanık oldum. Sizlerin temsilciniz örgütleriniz var.

Genç İşadamları Derneği gazeteciler gününü kutladı (4)

 

 

 

 

 

 

 

DİLERİM ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA SOSYAL HAKLARINAZA KAVUŞURSUNUZ

Öyle sanıyorum ki, zaman içinde sosyal haklarınızı da kavuşacaksınız. Bizim bu toplantıyı yapmamızdaki tek amaç, sizlerle bir araya gelip gününüzü kutlamaktı. Yoğun bir katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerdeki yıllarda yine bir araya geleceğiz. Biz yönetim olarak böyle toplantıları gelenek haline getireceğiz. Biz yönetimden ayrılsak da bu geleneğimizi sürdüreceğiz. Bilindiği gibi biz, Genç İşadamlarıyız belli yaştan sonra görevden ayrılmak zorundayız. Biz bu görevde çakıyı kalamıyoruz. Umarım önümüzdeki yıllarda tekrar bir araya geldiğimizde sizlerin daha iyi koşullarda görev yaptığınızı,daha çok sosyal haklara  sahip olduğunuzu  görürüz. Sizin gününüzü bir kez daha  kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

Daha sonra Genç İşadamları Dernek üyeleri basın mensupları ile birlikte fotoğraf çektirdi.

Genç İşadamları Derneği gazeteciler gününü kutladı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Genç İşadamları Derneği gazeteciler gününü kutladı (1)

 

 

 

 

 

 

Genç İşadamları Derneği gazeteciler gününü kutladı (2)

 15 total views,  2 views today

Next Post

MHP Merkez İlçe yönetimini seçti

MHP Edirne Merkez İlçe seçimi gerçekleşti. Murat Bayraktar ve Ergun Dönmez’in aday olduğu seçime İl Başkanı Gürsel Şimşek,  Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah,  Belediye ve il Genel Meclis Üyeleri, Edirne Belediye Başkan Adayı Orhan Çakırlar,  Kadın kolları Başkanı Hatice Şimşek, İl ve İlçe yöneticileri, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp