Gençlerimizin En Mutlu Günü

admin

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Atamızın ülkenin geleceğini gençlere emanet ettiğinin göstergesi olan önemli bir bayram günüdür.  Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a çıkarak, istiklal savaşını başlattığı gün olan bu gün,  gençlerimiz için Ulusal Bayram olarak coşku ile kutlanmaktadır.

Atamızın her  konuşmasında ülkenin geleceğinin gençlerde olduğunu ifade etmiştir. Son yıllarda bu ulusal bayramımızın kutlanmasında kısıtlama getirilse de gençlerimiz atasının mirasına sahip çıkacak ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını büyük coşku içinde kutlayacaktır.  Cumhuriyeti kuran bir partinin temsilcisi olarak, tüm halkımızın bu en önemli ulusal bayramını en içten duygularla kutlarım.

DSC_9678 (1)

 131 total views,  2 views today

Next Post

Gençlerimizin Bayramı Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlerimizin Cumhuriyete Atatürk’e bağlılığının tescil edildiği bir gündür. Ulu Önder Atamız  yaptığı konuşmalarında ülkenin gelecek güvencesinin gençlerde olduğunu dile getirmiştir. Kurtuluş Savaşımızın başladığı gün olan 19 Mayıs 1919 günü ülkemizde gençlerimiz adına ulusal Bayram olarak kutlanmaktadır. Bu mutlu günü farklı yöne çekmek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp