Gençlik Ve Spor İl Müdürünü Ziyaret Ettik

admin

Edirne Ajans Haber Müdürü Fikri Yalın ve Spor Sorumlumuz Atilla Bilgin  Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak’ı makamında ziyaret etti.

    Bu ziyaret sırasında  Bölge Müdürü  Ocak çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu. Ocak “ Müdürlüğümüz kapsamında  çok önemli projelerimiz var.

Gençlerimize  rahat spor yapmak için imkanlar sağlıyoruz. Çalışmalarımız sadece Edirne ile sınırlı değil komşu ilçelerimiz Lalapaşa ve Süloğlu’da  yapılan tesislerin çalışmalarını da takip etmek zorundayız.

     Bilindiği gibi 25 Kasım Stadımız TOKİ’ye  devredildi.  TOKİ’nin yeni  binalarının yapıldığı alana da 15 Bin kişilik futbol sahası yapılacak. Engelliler spor yapma imkanı olmayan gençlerimiz için spor imkanları sağlıyoruz. Okçuluk Salonu yapılmasını Özel İdare üstlendi.

     Gençlik merkezimizin üye sayısı daha önceleri 800 dolayında idi biz bu sayıyı 3500’e yükselttik.

Çalışmalarımızda eksik görülen hususların eleştirilmesinden yanayım. Bu eleştiriler gerçekleri yansıtmalı.  Bu yönde aslı olmayan suçlamaların gelmesi bizleri üzmektedir.

Herkesin Edirne’nin gelişmesi için el ele vermesi gerektiği inancındayım. Yapılmayan eksik kalan işlerin yanında yapılan hizmetleri de görmek gerekir. Edirne sporcu potansiyeli yüksek olan bir il. Bunu en iyi şekilde değerlendirmek zorundayız”  dedi  Kopyası DSC_0978

 42 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlu “Kültür Sarayına Kavuşuyor"

Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik gazetemize yaptığı açıklamada Süloğlu ilçesine Kültür sarayı yapımı için start verildiğini açıkladı.  Başkan Atik açıklamasında; “Ak Parti hizmet anlayışı ilçemizde hizmetlerini hızlı bir şekilde sürdürüyor. Yine bunlardan bir tanesi de ilçemizde yıllarca eksikliğini hissettiğimiz halkımız yararlanabileceği bir kültür sarayı ve düğün salonumuz yoktu. Bununla ilgili […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp