Genel Kurul Öncesi Vali Ziyareti

admin

Edirne Kent Konseyi Cumartesi günü yapacağı Olağan Genel Kurul öncesinde Vali Hasan Duruer’i ziyaret etti.

Ziyarete Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Özer Demir ve Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Engincan Çolak ile 17. Genel Kurul ana gündem maddesi olan “Yeşil Alan ve Kıyı Kullanımı” Çalışma Gurubunu temsilen eski başkan Yılmaz Eren’de katıldı. Ziyaret olumlu bir havada geçti.

Kent Konseyi yetkilileri Yeşil Ana ve Kıyı Kullanımı ile ilgili Çalışma Gurubu tarafından hazırlanan raporu Valiliğe sunarak, bu konuda resmi kurumlarımızın daha duyarlı olmasını talep ettiklerini söyledi ve Vali Hasan Duruer’i Genel Kurul’a davet etti.

Dosyayı alıp bakan Vali Hasan Duruer, Kent Konseyi’ni çalışmalarını dikkatle izlediğini, güzel şeyler yapıldığını belirtti ve bir engel çıkmazsa Genel Kurula katılacağını söyledi.

Genel Kurul öncesi resmi kurumları davet edecek olan Kent Konseyi Belediye Başkanlığı ile de görüşmek için başvuru yaptı. Belediye Başkanı ile de görüşecek olan Kent Konseyi Sayın Belediye Başkanını da toplantıya davet edecek.VALİLİK

 185 total views,  2 views today

Next Post

ETUS Ulaşımda Örnek Oluyor

Edirne şehir için ulaşımda uygulamaya giren yeniliklerle  kent ulaşımında büyük oranda rahatlığın sağlanması başka illerin  ulaşım  kooperatiflerinin dikkatini çekti. Edirne’de şehir içi ulaşım sistemi için Edirne’ye gelen ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Oltandiken’den yeni ulaşım setsimi hakkında bilgi alan Antalya ve Alanya minibüs ve Otobüsçüler Dernek Başkanları Edirne’de şehir içi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp