GİRGİN “İşçilerimiz Sendikalara Üye Olmanın Değerini Anlıyor”

admin

Teksif Sendikası Edirne Şube Başkanı Şaban Girgin,İşçilerin geleceğinin garanti altına alınması ve iş güvencesi için sendikalaşmaktan başka çarelerinin olmadığını   gün geçtikçe daha iyi anladığını belirterek  şunları kaydetti” İşçi arkadaşlarımızın   sendikalaşmanın önemini  benimsemeleri iş güvenliği açısından sendikalara üye olmanın ötesinde  bir yol olmadığını  görmek biz sendikaların da işlerini kolaylaştıracaktı.

Bunun izlerini görüyoruz. Gelişen teknoloji de işçilerimizin sendikalı olmanın önemini sağlamada önemli bir etken olmaktadır.

İHRACAT YAPAN FİRMALAR SENDİKALAŞMAYI DESTEKLİYOR

  Bizim işçilerimiz de Avrupa işçileri gibi sendikal haklara sahip olmak istiyorlar. Bunda hakları var. Avrupa Birliği yasalarını benimsemek çabasında olanlar eninde sonunda  bu ülkelerdeki işçilerin haklarının da benimsemek  zorunda kalacaklar. Bizlerin faaliyetleri ve çabaları   işçilerimizin sendikal faaliyetlerimize destek vermeleri  ile  sendikal başarılar ve sendikalarımızı güçleri  daha da  artmış olacaktır.

Bu arada tekstilde ihracat yapan marka  firmalar da işçilerin sendikalara üye olmaları için destek veriyorlar.

    İşçilerimizi haklı taleplerinin eninde sonunda ses getireceğini  işçilerimizin  kendi gelecekleri ve güvenceleri için en güvenli yolun sendikalara üye olmaktan geçtiğini anlayacaklardır” dediIMG_0315

 237 total views,  2 views today

Next Post

Ak Parti Edirne Milletvekili Müezzinoğlu Sağlık Bakanlığı'na Getirildi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan  Genel Kurmay Başkanı  Orgeneral  Necdet Özel’in Çankaya’da yaptıkları  zirve toplantısı  sonrası kabinede yapılan değişiklik açıklandı.  Kabinede 4 Bakan değiştirildi. Edirne AK Parti Milletvekili  Mehmet Müezzinoğlu  Recep Akdağ’ın yerine Sağlık Bakanlığına getirildi.    238 total views,  3 views today Edirne Ajans Haber MerkeziBufferemailFacebook0TwitterPinterest0LinkedinPrint
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp