Giyik “Lüleburgaz Edirne Ulaşım Sistemini Örnek Aldı”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Abdurrahman Mahallesinde yeni bürolarına taşınan (ETUS) Serhat Birlik yönetim bürosunda açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik Lüleburgaz’lı minibüsçülerin kendilerini ziyaret ederek şehir içi ulaşım konusunda bilgi aldıklarını ilçelerinde Edirne benzeri ulaşım uygulayacaklarını kaydetti.

serhad_birlik

Lüleburgaz’da yeni yılda Edirne sistemi ile ulaşım yapma amacında olduklarını ifade eden Hakan Giyik Edirne’de yenilenen ulaşım sistemin hakkında açıklama yaptı.

serhad_birlik_otobüs_izleme3

Bir süre önce 25 yeni büyük modern ulaşım aracının servise katıldığını 15 Kasım’a kadar 25 modern ulaşım aracının servise katılması ile engellilerin de yararlanacağı araç sayılarının 125’e ulaşacağını böylece belirtti. Edirne Şehir içi ulaşımı, görüntüleme merkezlerinden izlenebiliyor.


serhad_birlik2 serhad_birlik_otobüs_izleme serhad_birlik_otobüs_izleme2

 

 74 total views,  2 views today

Next Post

EMİR “BU YARIŞTA BEN DE VARIM” DEDİ

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Ak Parti İl Merkezinde düzenlenen törende işadamı Şemsettin Emir Edirne Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.Buradaki törene İl Başkanı Müjdat Kahve Merkez İlçe Başkanı yönetim kurulu ve gençlik kurulu üyeleri ile partililer katıldı. Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Emirler “ ülkeyi karanlıktan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp