Giyik: ” Ulaşım Sorunları Kısa Sürede Bitecek”

admin

Okulların açılması ile birlikte yeni ulaşım sezonu hakkında açıklama yapan ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik yeni ulaşım çalışmaları konusunda şunları kaydetti: “2013-2014 sezonuna farklı düşünce ile girmiş bulunuyoruz. Şehir için ulaşım araçlarımızın 50 adedi büyük olmasına karşın bunlara ilaveten 50 tane daha büyük araç alarak, büyük araç sayımızı yüze çıkarıp seyahat edecek yolcularımızın daha rahat seyahat etmelerini sağladık.
DSC_1797

 

AY SONUNDA ULAŞIM TÖRENİ VAR

Araçlarımızın hareket dakikalarını daha aza indirdik. Araçlarımız klimalı konforlu daha rahat yolculuk yapılacak düzeye geldi. Bunun yanında yolcularımızdan şikâyet gelen bölgelerde acil şekilde çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah bu hafta sonuna kadar bu sistemi daha kolay bir şekilde hazırlayıp yeni sisteme geçiş yapmayı düşünüyoruz. Ayın otuzunda Selimiye önünde ulaşım törenimiz olacaktır.

DSC_1772

 

ULAŞIMDA SIKINTI OLMAYACAK

Ulaşım töreninin ardından inşallah startı verip daha iyi bir sistemle yolcularımıza hizmet vereceğiz. Yolcularımız hiçbir şekilde mağdur olmayacaktır. Sabah saat 7’den gece 24’e kadar hiçbir sıkıntı yaşanmayacaktır. Sıkıntı olan yerler şu anda görüntüleme merkezi dediğimiz bir odamız var o odadan saatlik her şeyi takip ediyoruz.

DSC_1775

ARAÇLARIN SEYRİNİ İZLİYORUZ

Orada görünen aksaklıkları en seri bir şekilde gidermeye çalışıyoruz. Bu sistem geriye dönük olarak, 10 günlük kayıtları belirleyen, duraklarımızda kaç yolcu olduğunu gösteren sistemimiz var. 2 personelimiz araçlarımızın seyrini her dakika takip ediyor. 90 alıcı ile ayni anda takip etme şansına sahibiz. Sıkıntılarımızı en sıka sürede gidermek amacındayız.

YOLCULARIN UNUTTUKLARI EŞYALARI BİZE TESLİM EDİLİYOR 

Bilindiği gibi ulaşım araçlarımızda unutulan eşyalar şoför arkadaşlarımız tarafından bize teslim ediliyor. Eşyası kaybolanlar bize başvurmaları ve eşyanın kendilerinin olduğunu ispatı halinde yolcularımıza teslim ediyoruz.  Seyahat eden yolcularımızın ahlak dışı tavırları da yakından izlenmektedir. Yolcularımıza sarkıntılık ve benzeri hallerde şoföre başvurulması durumunda anında müdahale edilmekte, sorun güvenlik kuvvetlerine iletilmektedir. Yolcularımızın rahat ve huzur içinde seyahat etmeleri için gereken her türlü önlemler alınmıştır. Girik:”Yolcularımızın hiçbir endişeye kapılmalarına gerek yoktur” dedi .    


 

 

 11 total views,  2 views today

Next Post

Kırcasalih 4 Yolda Maddi Hasarlı Kaza

HABER – FOTO: ENGİN ÖZCAN – EDİRNE AJANS UZUNKÖPRÜ TEMSİLCİSİ    Kırcasalih 4 yolda maddi hasarlı kaza meydana geldi  Aslıhan köyünde bağda  üzümlerini toplayan Arif İlvanlı 22 UC 130 yönetimindeki traktörüyle Kırcasalih 4 yolda Pehlivanköy yolundaki  fabrikaya üzümlerini götürmek için anayol üzerindeki kavşaktan döndüğü sırada  arkadan seyreden  Hasan Hüseyin Günaslan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp