Gloria Park’ta muhteşem düğün

admin

Gloria Park'ta muhteşem düğün (3)

 

 

 

 

 

 

 

Edirneli iş adamı Cavit ALAMUT tarafından yapılan ve Trakya’nın en büyük gösteri ve çok amaçlı salonu Gloria Park Ayfer ve İlyas Kavuranlar çiftinin muhteşem düğünü ile kapılarını açtı.

Also Gıda  İnşaat Turizm Tic. A.Ş tarafından Edirne-Havsa yolu üzerinde bulunan ve Trakya’nın en büyük gösteri ve çok amaçlı salonu olan Gloria Park geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen düğün ile kapılarını Trakyalılara açtı. Resmi açılışı önümüzdeki günlerde yapılacak olan Gloria Park’ta yapılan düğün büyük beğeni topladı.  4000 m2 kapalı 5000 m2 açık olmak üzere 9000 m2 den oluşan tesiste; 1200 m2 çok amaçlı salon, 1200 m2 yemek üretim tesisi, 400 m2 Bistro-Cafe, personel sosyal tesisleri, depolama alanları, fuaye, ofis, yazlık bahçe ve 400 araçlık otopark bulunmaktadır.

Gloria Park'ta muhteşem düğün (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE BU SEKTÖRDEYİZ

Gloria Park yatırımı yapan Edirneli İş Adamı Cavit Alamut  bu tesis için yaklaşık 2 yıla yakın bir süredir  çalıştıklarını belirterek, “ Edirne ve çevresine hizmet verecek olan tesiste her türlü konfor göz önünde bulundurduk. Konuklarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek dizayn ettik. 20 yıllık yemek üretimi tecrübesi ile düğün davet ve organizasyon hizmetlerine cevap verebilecek donanımda olmanın onurunu gururunu yaşıyoruz. Ayrıca tesisimizde günlük 30 bin kişiye yemek yapabilecek kapasitede son derece modern ve teknolojik bir mutfağımız var. Kamu kurum ve kuruluşları yanı sıra özel şirketlere de hizmet vermeye hazırız” dedi.

Gloria Park'ta muhteşem düğün (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

İLK DÜĞÜN KAVURANLARIN

Bulgaristan’da yaşayan ve Plovdiv’de restaurantı bulunan İlyas Kavuranlar ve eşi Ayfer Kavuranlar seçkin davetlileri ile muhteşem bir düğün ile evlendiler. Gloria Band grubu ve birçok konuk sanatçının şarkıları ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.   Özel tasarım masa, ışık ve ses ve görüntü sistemleri ve sahne performansları ile göz dolduran Gloria Park konuklardan tam not aldı.

Gloria Park'ta muhteşem düğün (1)

 168 total views,  5 views today

Next Post

Motosikletçilerden kırkpınar alanında büyük gösteri

Kırkpınar Alanında 3. Edirne Uluslar Arası Motosiklet Festivaline katılanlar festivalin son etkinliğinde Sarayiçi’nde İleri Sürüş eğitimi alıp dublör gösterisi izledi. Eğitmen Tanser Katkar, “En kısa mesafede nasıl durulur bilmek gerek” dedi. 200’den fazla motosiklet sevdalısının katıldığı 3. Edirne Motosikler Festivali Kırkpınar alanında yapılan etkinlikler ile sona erdi. 3 gün süren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp