Gökhan Günaydın’dan Milliyet Haberine Onay

admin

CHP’nin Yerel yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın NTV’de Miray Akdağ Uluç’un Yerel Seçime Doğru programına katılarak partisinin 30 Mart 20147 de yapılacak yerel seçimlerle ilgili izleyecekleri politikaya açıklık getirdi.

sedefci

Günaydın, bir soru üzerine Milliyet Gazetesi’nde yer alan “CHP seçimlere yönelik aday belirleme yöntemi ve aday isimlendirme çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye genelinde yaklaşık olarak,300 birimde aday isimlerinin netleştiği belirtildi” haberini de doğruladı. Böylece CHP şu anda görevde olan Belediye Başkanlarının adaylığına da onay vermiş oldu. adayların isimlerinin açıklanması ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlunun ;“ En uygun tarihte yapın” talimatı doğrultusunda belirlenecek.

Böylece Edirne Aydın,Ordu,Tekirdağ Kırklareli,Eskişehir,İzmir Giresun Antalya Çanakkale illerinin mevcut belediye başkanlarının adaylıkları da kesinleşmiş oluyor.

 183 total views,  2 views today

Next Post

Ne Amaçlanıyor ?

EDİRNE AJANS HABER / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com   Edirne’de bir süre önce Kızılay yönetimi görevden alındı, seçilmiş görevliler yerine atama yapıldı. Yılların deneyimli yöneticisi bu konuda madalya kazanan Av Metin Kıray yönetimi görevden uzaklaştırıldı. Kızılay’ın yeni yönetimi önümüzdeki aylarda genel kurul yapması gerekiyor. Yasalar bunu gerektiriyor. Atama ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp