Gözde- Erdin’in mutlu günü

admin

Gözde- Erdin’in mutlu günü  (2)

 

 

 

 

 

 

 

Aytül- Ahmet Gürbüz çiftinin kızı Gözde ile Vildan-Hasan Yılmaz’ın oğlu Erdin Karaağaç yolu üzerinde Lalezar’da yapılan düğün töreni ile evliliğe merhaba dedi. Genç çiftin düğün törenine Eski Havsa Kaymakamı, Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, EKYDD Başkanı Selahattin Pınar, Edirne Vergi Denetmeni Ercan Karaağaç, Kızılay Başkanı Kadir Çakay, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Sekreteri Erdoğan Çayır, Final Temel lisesi Müdürü Zeki Koçak, Okul Müdürleri, Öğretmenler, gelin ve damadın aile yakınları ile sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Gözde- Erdin’in mutlu günü  (3)

 

 

 

 

 

 

 

Nikâh töreninin ardından düğün pastasının kesilmesi ve Gelin damadın ışıklar altında sahneye gelmesi takı merasimi sonrası düğüne katılanlar sahneye çıkarak Gelin ve Damadın mutluluğuna renk kattılar.  Bizler de Ajans Gazetesi olarak Gözde- Erdin çiftine yaşam boyu mutluluklar dileriz.

Gözde- Erdin’in mutlu günü  (1)

 

 

 

 

????????????????????????????????????

 102 total views,  2 views today

Next Post

CHP Milletvekili GAYTANCIOĞLU’ ndan Şoförler Odası ziyareti

Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu yoğun çalışma temposu arasında Edirne’ye gelerek esnaf derneklerini ziyaret etti. Bu arada Edirne’de en önemli derneklerinden biri olan Edirne şoförler ve Otomobilciler odasını ziyaret ederek başkan ve yöneticilerden sorunları hakkında bilgi aldı. Bu ziyaret sırasında Şoför Esnafının sorunlarına değinen Başkan Erbey Kılıç; “ Hükümetimizin almış olduğu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp