Gözlükte Kemik Çerçeve Modası Geliyor

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Gözlüklerde önümüzdeki yıl kemik çerçeve moda olacak.Gözlüklerin metal çerçevelerinin terleme nedeniyle oksitlenmesi dikkate alınarak kemik çerçeveye ilgi artacak.

güneş-optik-edirne (1)

Gözlük firmalarının Optikçilerle Antalya Bellek’te yaptıkları bir hafta devam eden toplantılarda önümüzdeki yılın gözlük modası da gündeme taşındı. Aydın Optik ve Merve Optik, firmalarınca Belekte ve 7 yıldızlı Mardan Palace Otelde yapılan seminerlerde gözlük sorunu tüm detayları ile masaya yatırdı.

güneş-optik-edirne (2)

METAL ÇERÇEVE OKSİTLENME YAPIYOR

Edirne’den buradaki seminere katılan Güneş Optik sahibi Ali Kurnaz.Yapılan seminerin çok yararlı olduğunu.gözlük firmaları ile yapılan karşılıklı görüşmelerde firmaların sorunlarının da gündeme taşındığını kaydederek” Burada yapılan toplantılar sonucunda önümüzdeki yıl gözlüklerde metal çerçeve yerine kemik çerçeve kullanılması önerisi yapıldı.

güneş-optik-edirne (3)

Metal gözlük çerçevelerin terleme nedeniyle oksitlenme yaptığına dikkat çekildi.Bu nedenle gözlük çerçevelerinin kemik olmasının sağlık ve görüntü açısından da yararlı olacağı dile getirildi. Firmamız Güneş Optik de bu önemli toplantıda temsil edildi.Antalya’daki toplantı çok yararlı geçti” dedi

güneş-optik-edirne

 

Bu haber ve fotoğraflarını Edirne Ajans Medya Grubunun izni alınmadan
herhangi bir yayın organı Kullanılamaz.

 

 

 257 total views,  8 views today

Next Post

Teksif Sendikasının 14. Genel Kurulu yapıldı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Türk İş’e bağlı Teksif Sendikasının 14.Olağan Genel Kurulu Lalezar restoranda yapıldı. Genel Kurula Teksif Sendikası Genel Başkanı Nazmi Irgat, Genel Başkan Yardımcısı Metin Kır 1. Bölge Başkanı Faruk Büyükocak, Teksif Edirne Şube Başkanı Şaban Girgin, şube başkanları ile genel kurulda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp