Grupların En Favori Başkan Adayı “ HAKAN SEDEFÇİ”

admin

Grupların En Favori Başkan Adayı “ HAKAN SEDEFÇİ”

ETSO Seçimlerinin İlk Raundu Tamamlandı

Edirne Ticaret ve Sanayi Odasının(ETSO)  13 guruptan oluşan meslek komitesi seçimleri sona erdi. Böylece seçimin ilk raundu tamamlanmış oldu. Birden fazla listenin mücadele ettiği seçimlere meslek komitesi üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Dün yapılan Seçimle ETSO’nun 32 meclis üyesi belirlendi.  Mevcut ETSO Yönetim Kurulu Başkanı olan Cemil Güler gurubundan meclis üyesi seçilemedi.

ERKEN4

2. gurupta Süt ve Süt Ürünleri gurubundan seçime giren, Ticaret Borsası seçimlerinde Mustafa YARDIMCI’yı destekleyen ama umduğunu bulamayıp TUŞ olan KÖY-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ERKEN bir darbe de ETSO seçimlerinden aldı.  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin başarılı Başkanı Tuncay AYTIN’ın güçlü listesi karşısında adeta nakavt olan Erken bir kez daha mağlubiyeti tattı.

 

Seçime giren listelerden çizik alanlar da çok oldu.  Bu durum özellikle yedekler seçim sonucunu etkiledi.

ESKİ YÖNETİM TASFİYE OLDU    

Bu arada seçimi kazanma iddiasında olan ETSO Meclis Başkanı Ömer ERAKMAN da Yönetim Kurulu Başkanı Cemil GÜLER gibi liste dışı kaldı.

haber4

32 meclis üyesinin belirlenmesinin ardından bir hafta sonra meclis üyeleri arasından başkan dâhil 9 kişilik yönetim kurulu listesi belirlenecek. Aynı zamanda 13 meclis üyesinden oluşan Ankara Delegeleri seçimi yapılacak.

Son olarak 2 meclis başkan yardımcısı seçimi ile ETSO yeni yönetimi belirlenmiş olacak.

baskan

GRUPLARIN EN FOVARİ BAŞKAN ADAYI HAKAN SEDEFÇİ

6. meslek gurubu olan Lokantacılar gurubunda seçime katılan Hakan SEDEFÇİ rakiplerini mağlup etti. Bir hafta sonra yapılacak olan seçimlerde başkanlık için en favori aday olarak görülüyor. Bugüne kadar yaptığı kulis çalışmaları ile başarılı bir performans sergileyen Hakan SEDEFÇİ’nin diğer gruplardan çıkan birçok meclis üyesinin desteğini şimdiden aldığı ifade ediliyor.

 

ETSO Seçiminde Gruplardan çıkan Meclis Üyeleri Listesi Şöyle Oluştu;

LİSTE

 

 

 

 

 

 

 

 233 total views,  2 views today

Next Post

Ahmet ERKEN'e bir darbe de ETSO seçimlerinden.!

1 YIL SONRA YAPILACAK OLAN KÖY-KOOP SEÇİMLERİNDE Tehlike Çanları Çalacak gibi Görünüyor.. 2. gurupta Süt ve Süt Ürünleri gurubundan seçime giren, Ticaret Borsası seçimlerinde Mustafa YARDIMCI’yı destekleyen ama umduğunu bulamayıp TUŞ olan KÖY-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ERKEN bir darbe de ETSO seçimlerinden aldı.  Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğinin başarılı Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp