Güçlü muhtar, güçlü Türkiye

admin

AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, Edirne Merkez ve Merkeze Bağlı Köy muhtarları, kahya ve köylerdeki çobanlarla  bir araya geldi.

“Biz iş yaparız onlar laf yapar” diyerek sözlerine başlayan Emir, bu dönemde gerçekten hizmeti isteyen herkesin  AK Parti’ye oy vermesini istedi.  Edirne’nin yeni dönemde ideolojiye değil, hizmete oy vermesi gerektiğini düşünen Emir, bu dönemde hizmet odaklı bir siyaseti yakından hissedeceğini dile getirdi.

Güçlü muhtar, güçlü Türkiye (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankara’ya ne kadar güçlü giderse sesinin de o oranda güçlü çıkacağına dikkat çeken Emir, bu dönemde herkesin önünde bir tarihi fırsat olduğunu bu fırsatı da ülkenin ve Edirne’nin geleceği adına en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini vurguladı.

“Beni bilen bilir, kimsenin diliyle diniyle, mezhebiyle işim yok. Ben yaratılanı yaratandan ötürü severim” diyen Emir, “Biz ne kadar gönül fethettik, ne kadar gönül kazandık ona bakacağız” dedi.

Kendisinin vekil olacağını asıl olanın halk olduğunu dile getiren Şemsettin Emir, asıl olan vatandaşın her talebini yerine getirmek için canla başla çalışacağını da vurguladı.

Güçlü muhtar, güçlü Türkiye (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ezberleri bozacak bir vekil olacağını da kaydeden Şemsettin Emir, asıl alan halkımızın özgürce yaşamasının teminatı olacağım.

AK Parti iktidarında köylü ve üreticinin güçlendiğini dile getiren Şemsettin Emir, üreticinin alın terinin gerçek değerini bulması için uğraş vereceğini söyledi.

 144 total views,  6 views today

Next Post

Soma’yı unutmadık, unutturmayacağız

Edirne DİSK,KESK,TMMOB, TTB Saraçlar Caddesinde yaptığı toplantıda,  yapılan ortak açıklamada  Manisa Soma’da 13 Mayıs 2014’te meydana gelen ve 301’i canımızı yitirildiği  yüzyılın en büyük iş faciasının yıldönümü  olduğu belirtilerek; “. 301 canımızın acısı hala yüreğimizde. 13 Mayıs işçi katliamında Soma’da yaşamını yitiren tüm maden emekçilerini saygıyla anıyor, yakınlarına ve tüm […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp