Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de

admin

Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere kente  gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Cenap Aşcı,  Edirne Valiliğini ziyaret Valisi Dursun Ali Şahin ile görüştü. Bakan Aşcı Vali Şahin ile birlikte Kapıkule Sınır Kapısı’na geçti.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakan Cenap Aşcı’nın Edirne Valiliği ziyaretinde konuşan Vali Şahin, gazetecilere programla ilgili kısa bilgi verdi. Vali Şahin daha sonra Bakan Aşcı’ya üzerinde bir sınır karakolu kabartması olan porselen bir tablo hediye etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Valilikten hareket eden Bakan Aşcı, Vali Şahin ile birlikte Kapıkule’yi ziyaret etti. Kapıkule’de Bakan Aşcı’yı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın karşıladı. Yalçın Bakan Aşcı’ya çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Bakan Aşcı, gün içinde açılışı yapılacak TIR Parkı’na geçerek, ön inceleme yaptı.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de (1)

 

 

 

 

 

 

 


Gümrük ve Ticaret Bakanı Aşçı Edirne’de (4)

 119 total views,  2 views today

Next Post

Edirne 3.Kitap Fuarı törenle açıldı

              Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen kitap fuarı Ekmekçizade Kervansaray’da törenle açıldı. Saat 14.00’te yapılan açılış törenine 26. Genel Kurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ onur konuğu olarak katıldı. törene Edirne milletvekilleri ve Milletvekilleri ve milltvekili adayları Okan Gaytancıoğlu,  Erdin Bircan Belediye Başkanı  Recep Gürkan vali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp