GÜNAL “EN MODERN EĞİTİM BEYKENT’TE”

admin

Beykent okulları  projeleri konusunda açıklama yapan  Beykent  Eğitim   Kurumları Temsilcisi Fatma Günal,Beykent’te okuyan öğrencilerin Yurt dışında okulları ziyaret etme imkanının olduğunu öğretmenlerin de yurt dışına giderek eğitimi paylaştıklarını  belirtti”

Günal şunları kaydetti” Bugün  eğitimde Avrupa “Comanius” Projeleri adında  Ülkemizde  değişik projeler uygulanmaktadır. Biz Beykent Okulları olarak “Comanius” projeleri açılmadan önce  kendimiz bir  proje yapmaya çalıştık. O dönemin Valisi olan Rahmetli Fahri Yücel bize büyük destek verdi. Zamanın parasıyla 100 bin liralık yardım sağladı. Bu ilk projeydi hazırladığımız projeyi Başbakanlığa göndermemizin ardından bize “Comanius” projeleri tahsis edildi.
DSC_8785

 

EĞİTİMDE  GENİŞ İMKAN İÇİN ADRES BEYKENT KOLEJİ

O günden güne kadar okulumuz bu projelerle dünyayı tanıma imkânı buldu. Öğrencilerimiz bu sayede dünyayı tanımış oldu. Beykent Okulları öğretmenleri Yurt dışına giderek eğitimi paylaştılar. Bize bu önemli projede desteği sağlayan Rahmetli Valimizi burada anmadan geçemeyeceğim. Okulumuzun önünde  bulunan çeşitli ülkelerin  şehirlerini gösteren amblem de  okulumuzun  yurt dışındaki birçok kolunu ifade ediyor. Onun için diyorum ki, Yurt dışına çıkmak istiyor veya çocuğunuzu göndermek istiyorsanız Adres Beykenttir.” dedi

BEYKENT KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ VALİ DURUER’İ ZİYARET ETTİ
Beykent Koleji’nde Seviye Belirleme Sınavında(SBS) başarılı olan öğrenciler Vali Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti.
Vali Hasan Duruer, Beykent Koleji öğrencilerinden, il 46’ncısı Berkut Gökmen’i, il 51’incisi Övgü Güneş Varlık’ı, il 53’üncüsü Göksu Tartar’ı ve öğretmenlerini makamında ağırladı.

AW000455
Vali Duruer öğrencilere başarılarından dolayı kitap hediye etti.
Vali Duruer’in ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ı makamında ziyaret eden öğrencilere Özcan, altın hediye etti.
Ziyarette öğrencilerin yanında, Beykent kolejleri kurucu temsilcisi Fatma Günal, Bahattin Erel, Lise Müdürü ve Halil Altuğ ortaokul Müdürü de bulundu.

 

 

 179 total views,  5 views today

Next Post

Trakya Birlik Başarılarını Perçinliyor

Trakya Birlik Cirosunda Artış Sağlayıp 500 Büyük arasında 77. sırada yer alarak İlk 500 İçersindeki Yerini Muhafaza Etti.   Fortune Dergisinin 500 Büyük Kuruluş sıralamasında 107. sırada yer almasından sonra bu kez de İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırma Raporu”nda ilk 500 içinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp