Günay; “Hedefim Lalapaşa’nın Çehresini Değiştirmek”

admin

Lalapaşa CHP belediye Başkan Adayı Ayhan Günay gazetemizi ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında çalışmaları hakkında da bilgi veren Günay Lalapaşa’nın bugüne kadar ihmal edildiğini, yeterince hizmet gelmeyen bu sınır ilçesinin çehresinin değişmesi ve bir Avrupa şehri durumuna gelmesi gerektiğini vurguladı.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (19)

Günay; “Bu hedef için Belediye Başkan adayı oldum. Uzun zamandır siyasetin içindeyim. İlçemizin sorunlarını çok iyi biliyorum. Göreve geldiğimizde, bu sorunları çözeceğimize inanıyorum.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (17)

Lalapaşa küçük bir ilçe olmasına rağmen, doğa güzelliği ve Dolmenleri ile tarihi zenginlikleri olan bir yerdir. Çevresi adeta oksijen deposu gibidir. Sınır kapısı ile geleceğin en önemli ilçelerinden biri olmaya aday olan bir lalapaşa’da görev yapmak benim için onur vericidir. Tecrübeli Kadromuzla bu görevin üstesinden geleceğimize inanıyorum” dedi.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (18)

Gazetemizi ziyareti sırasında Edirne Belediye Başkan adayı Recep Gürkan ile karşılaşan ve bir süre sohbet eden Günay; çalışmaları konusunda Gürkan’a bilgi verdi. Edirne Belediyesi’nin Lalapaşa Belediyesine desteği ile daha başarılı çalışmalar yapacağını söyleyen Gürkan, burada yaptığı konuşmasında; Lalapaşa Belediye Başkan adayı Ayhan Günüy’ın uzun süre siyasetin içinde olduğunu, Belediye Başkanlığını kazanacağına inandığını belirterek, Uzun yıllar kazanamadığımız belediye Başkanlığını bu kez Günay arkadaşımız ile kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

recep gürkan edirneajans ziyaret- necmi engin (15)

 

 

 

 19 total views,  2 views today

Next Post

MHP Genel Başkanı Bahçeli Edirne’de Coşkuyla Karşılandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Kırklareli ziyaretinin ardından kara yolu ile Edirne’ye geldi. Partililer Bahçeliyi. Hasköy’de konvoy ile karşılandı. Büyük bir konvoy eşliğinde Edirne’ye gelen MHP Lideri İlk olarak parti il merkezine giderek partililerle görüştü. Buradaki görüşmesinden sonra Saraçlar Caddesine geçip davul zurna eşliğinde karşılanan Bahçeli burada kendisini karşılayan halka […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp