Günce Final Dergisi Dershanesi’nde yıl sonu etkinlikleri devam ediyor

admin

Yoğun bir çalışma temposu içinde olan Günce Final Dergisi Dershanesi, mayıs ayında düzenlenen bir dizi etkinlikle çalışmalarını sürdürüyor. Öğrencilerin sadece ders yönüyle değil sosyal ve kültürel alanlarda da çok yönlü olmalarını hedefleyen Günce Final, oldukça verimli bir çalışma dönemi geçiriyor.

Günce Final Dergisi Dershanesi’nde yıl sonu etkinlikleri devam ediyor (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Son dönemlerde gündemde olan dershanelerin dönüşümü ile ilgili çalışmaları sürdüren ve başvurularını tamamlayan Günce Final,  YGS ve TEOGS için düzenlediği 11.sınıf ve 7.sınıf öğrencilerini kapsayan YAZ KURSU çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek yıl dershanelerin dönüşümü nedeniyle öğrencilerin sınavlara hazırlıklarında karşılaşacakları muhtemel engelleri ve olumsuzlukları aşmak için düzenlenen bu kurslara katılmak isteyen öğrencilerin Günce Final Dershanesine başvurmaları ve bilgi almaları gerekiyor. Eksikliklerini tamamlamak, konuları bitirmek ve zorluk içeren dersleri kolay hale getirmek için öğrencilere kapsamlı imkânlar sunuluyor.

Mayıs ayı içerisinde öğrencilere düzenlenen ÜNİVERSİTE GEZİLERİ ile öğrenciler,  üniversite ve gitmek istedikleri bölümler hakkında detaylı bilgi sahibi olarak akademik yönden merak ettikleri sorulara cevaplar bulmuş oldular.  Farklı üniversitelerin vizyonuna sahip olarak daha bilinçli seçim yapabilen ve hedef koyabilen öğrenciler yetiştirmek Günce Final Dergisi Dershanesi için oldukça önemli bir uygulama olmakla birlikte yapılan çalışmaların sadece bir kısmı.  Ayrıca İstanbul boğaz turu ile kültürel bir tanıtım etkinliği ve Akvaryum gezisi ile de eğlenceli bir keşif serüveni bu çalışmaların renkli ve eğitici boyutunu oluşturması açısında önemli tamamlayıcılar. Haziran ayının ilk günü düzenlenen piknik etkinliği ile tabiatla iç içe zaman geçiren ve dinlenen öğrencilerin, çalışma temposundan kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmaları ve paylaşımlarda bulunmaları, farklı yönlerinin var olduğunu keşfetmeleri açısında mutluluk verici.

Günce Final Dergisi Dershanesi’nde yıl sonu etkinlikleri devam ediyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ve benzeri etkinliklerin devam edeceğini belirten Günce Final Dergisi Dershanesi Müdürü Zeki KOÇAK, özellikle dershanelerin dönüşüm süreci, yaz kursları ve içerikleri, tercih danışmalığı için öğrencilerimizi ve velilerimizi mutlaka beklediklerini belirtti. KOÇAK, başarılı, ilkeli ve sosyal yönü güçlü tüm öğrencilerimizi, etkinliklere gösterdikleri katılımdan dolayı kutlayarak , sınavlarda ve hayatta başarılar diledi.

 

 

 

 117 total views,  2 views today

Next Post

Sınır "İpsala’da miting yapılacak"

İl Genel Meclisi Kâtip üyesi Necmi Sınır ETSO’da yapılan Meclis toplantı sonunda yaptığı açıklamada  “ Parti örgütümüzün aldığı karar doğrultusunda CHP’den üç milletvekili adayının da katılımı ile CHP’nin seçim programını yapılan seçim faaliyetlerinin gündeme getirileceği bu arada yapılan konuşmalarda CHP’nin halka ne vaat ediğini kapsayacak bir miting düzenlenecektir.     […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp