Günce Final’de Teog Kamp Günleri başlıyor

admin

Günce Final Dergisi Dershanesi 8. sınıf öğrencilerine, 26-27 Kasım 2014 tarihinde düzenlenecek olan, TEOG 1. dönem merkezi ortak sınavları için, 11 Kasım 2014 tarihinden itibaren “TEOG KAMP GÜNLERİ” düzenlenmiştir.

Günce Final'de TEOG kamp günleri başlıyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

Öğrenciler kamp süresince cumartesi, pazar günleri planlanmış derslerine devam edecekler. Hafta içi uygulanan etüt faaliyetleri öncesi yürütülen soru çözüm saatlerine katılacaklardır.Bu uygulamada; öğrencilerimizin okul çıkışlarından sonra, sormak istedikleri soruları cevaplandırmak ve anlaşılmayan konuların anlaşılmasını sağlamak hedeflenmektedir. Kamp çalışmaları bu uygulamalara ek olarak, gerçek TEOG uygulaması ile birebir örtüşen deneme sınavlarını ve deneme sınavları sonrasında sıcağı sıcağına deneme sınav sorularının, öğretmenlerce ayrıntılı olarak çözümünü kapsayacaktır.

Her gün yapılacak bu uygulama öğrencilerin her yönden gelişimini sağlamaya yönelik olacaktır. Ayrıca 8-9 Kasım’da Final’in,15-16 Kasım’da da TÖDER’in Türkiye Geneli sınavları uygulanacaktır. Bu sınavlar öğrencilere hedef puanları ile aldıkları puanlar arasındaki farkı görerek varsa eksikliklerini tamamlama fırsatı sunmaktadır. Ayrıca yapılan çalışmalar öğrencilerin okul derslerini de daha iyi hale getirmektedir.

Bu çalışmaların öğrencileri çok daha başarılı kılacağını söyleyen Zeki Koçak; “Tüm öğrencilerimize, sınav sürecinde ve TEOG Kamp Günlerinde başarılar dilerim.”dedi.

Günce Final'de TEOG kamp günleri başlıyor (2)

 191 total views,  2 views today

Next Post

ETSO’da girişimcilik eğitimleri başlıyor

              ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası; girişimciliğin desteklenmesi, yaygınlaştırılması, sürdürülebilir işletmelerin kurulması ve KOSGEB desteklerinin daha etkin kullanımını sağlamak üzere İŞKUR ile birlikte Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenleyeceğini  belirterek  şunları söyledi;  “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp