Güneser’den çevrecilere destek

admin

 

Güneser’den çevrecilere destek (2)

 

 

 

 

 

 

CHP Edirne Milletvekili Adayı Gürkan Güneser 5 Haziran Çevre Günü nedeniyle düzenlenen törene katıldı. Yapılan etkinlik konvoyuna katılan Güneser, Çevre günü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ ülkemizde çevre bilincinin geliştirilmesi lazım. Partimizin bu konuda yaptığı mücadele biliniyor. Ülkemizdeki tüm çevre katliamlarında ve doğanın dengesini bozacak girişimlerde Cumhuriyet Halk Partisi Doğa katliamlarına karşı tavrını sergilemiş ve iktidar partisinin doğa katliamı ile rant yaratmasına izin vermemiştir. Ülkemizin geleceği doğa dengesi ile doğrudan bağlıdır.

Güneser’den çevrecilere destek (1)

 

 

 

 

 

 

 

Doğaya duyarlı davranmayan partilerin ülkemizi içine düşürdüğü durum ortada. Biz CHP olarak her alanda çevreye sevgimizi, doğa dengesinin korunması için duyarlılığımızı devam ettireceğiz. Bu duygularla halkımızın çevre gününü kutlar,  herkese gelecek nesillere yaşanabilir bir ülke bırakmak için çevreye duyarlı olması gerektiğini belirtirim.

Güneser’den çevrecilere destek (3)

 125 total views,  2 views today

Next Post

Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin”

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, yarın sandık başına gidecek Edirne halkının bir kez olsun, geleceğine çocuklarına bir kez olsun kendine oy vereceğine inandığını söyledi. 7 Haziran’da Edirnelileri bir kez olsun ideolojiyi bir kenara bırakarak hizmet siyasetine destek vereceğini belirten Şemsettin Emir herkesin mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini söyledi. Cumhuryet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp