Günşen Ak Parti milletvekili aday adayı

admin

Milletvekili aday adayı olmak amacıyla T.Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekanlığı görevinden istifa eden Prof Dr. Ahmet Günşen AK Parti İl merkezinde düzenlediği basın toplantısında aday adaylığını açıkladı. Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Sıragezen,  Belediye Meclis Üyesi Tamer Karadağ, il ve ilçe yöneticileri kadın ve gençlik kolları temsilcilerinin katıldığı toplantıda konuşan Günşen, Bir şiirle başladığı konuşmasında 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem milletvekilliği için Edirne’den   AK Parti’den milletvekili aday adayı olmaya karar verdiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “   Bu mukaddes davanın bir neferi olmak için  bugünden itibaren yeni bir yola çıktım. Güçlü bir Edirne için AK parti mensuplarının huzurunda. Basın mensuplarımızın aracılığı ile aday adayı olduğumu kamuoyuna açıklıyorum. Verdiğim bu kararın milletimize ülkemize özellikle güzel Edirne’mize naçiz şahsım için hayırlı olmasını dilerim. 30 Mart Mahalli seçimlerinde AK Partiden Edirne Belediye Başkanı adayı oldum seçimi alamadık.

Ahmet günşen açıklama (2)

 

 

 

 

 

 

 

İnşallah yenilgi sonucu kazanılacak bir zaferin önemli bir merhalesini hep birlikte gerçekleştiririz. Bu konuda benim naçiz şahsımı beni Edirne belediye Başkan adaylığına layık gören başta zamanın Başbakanı şimdiki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı, Mehmet Müezzinoğlu’na Edirne’de omuz omuza vererek gece gündüz dolaşarak çalıştığımız siz dava arkadaşlarım AK Parti mensuplarına teşekkür ediyorum.

Bu kardeşiniz ömrü boyunca bir eğitimci akademisyen olarak ülkesine hizmet etmeyi bir borç bilmiştir. Bu şuurla her nereye gitsem her nerede bulunsam. Köklerimin bulunduğu kadim başkentimiz Edirne’den kopmadım, ayrılmadım, ayrılamadım. İnanıyorum ki Edirne’yi sevmek ona hizmet etmek cihana bedeldir. Buradan Edirneli hemşerilerime diyorum ki, gelecekte yeni Türkiye için mücadele edeceğime söz veriyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlukların bilinciyle, Güçlü ve lider Türkiye yolundan sapmayarak, 2023 yılana emin adımlarla hep birlikte ilerleyeceğiz.

ÜLKEYE HİZMETKAR OLMAYI KURUCU BAŞKANIMIZDAN ÖĞRENDİK

Yüce Rabbim bizlere bu mukaddes yolu hayırlı kılsın, Bizlere hayırlı hizmetler vermeyi nasip etsin. Biz AK partileler olarak milletimize hizmet etmeyi ülkede hizmetkar olmayı Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendik. Bu kutlu yolda  bayrağı devralan Genel Başkanımız Başbakanımız bilge lider  Prof Dr Ahmet Davutoğlu ile yola devam edeceğiz.Bu uğurda 2023- 2071 hedefine ulaşmak için Milletimizin hayır duaları ile  yılmadan yorulmadan  hep birlikte ilerleyeceğiz.

Ahmet günşen açıklama (1)

 

 

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı olmasından gurur duyduğumuz Recep Tayyip Erdoğan’ın, uzun adamın kısa adayı olmak benim için büyük bir şereftir.Başbakanımız Davutoğlu ile birlikte  TBMM’de  Edirne’yi temsil etmek  zor ve onurlu bir görev olduğunun farkındayım. Dünyada her basamak bir imtihandır.Mahalli seçimlerinde  Edirne’de farklı bir siyasetçi profili çizdiğim kanısındayım. Kimse benden karalayan  modası geçmiş bir siyasetçi olmamı beklemesin. İnşallah yeni Türkiye’yi yeni bir anlayışla inşa edeceğiz. Hemşerilerimizin  gönüllerini fethedeceğiz.  Uluslararasında  ülkenin yerini almasını sağlayan AK partinin yeni bir neferi olmak Edirne’mizin  sesi olmak için bu yola çıktım” dedi

 

 

 196 total views,  2 views today

Next Post

Koruyucu ailelere sertifika töreni

Edirne Çocuk Sitesinde yapılan törende  kursu bitiren   Koruyucu  Ailelere  belgeleri verildi. Buradaki törene Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü  Bilgin Özbaş. T. Ü Rektörü  Prof Dr. Ahmet Yörük’ün eşi  Şule Yörük, Dışişleri Bakanlığı  Edirne temsilcisi Ahmet Yörük’ün eşi  Ayşegül Yörük, ve koruyucu aileler katıldı.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp