Günşen, Birlik Mesajı Verdi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Yeni yıla sağlıklı bir başlangıç için Sağlık Bakanlığı tarafından tüm Türkiye genelinde 29 Aralık günü “Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz” etkinliği Edirne’de yapıldı. Edirne’de de düzenlenen etkinlikte katılımcılar, Protokol Evi’nden Kent Ormanı’na kadar renkli görüntülerle yürüdü.

Edirne Halk Sağlık Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde ve Edirne Gönüllüleri Derneği’nin işbirliği ile düzenlenen yürüyüşe, AK Parti yönetim ile AK Parti Belediye Başkanı Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen kol kola birlikte yürüdü. 2014’ü Sağlıklı Yaşam İçin Hareket Yılı ilan eden Sağlık Bakanlığı’nın etkinliğine katılan Ak Parti belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, hareketli yaşamın önemli olduğunu vurguladı. Günşen, “Sağlıklı bir yaşam hareketten, fiziksel aktiviteden geçiyor. Gün içinde hareketsiz kalmak çeşitli sağlık sorunlarını da peşinde getirebiliyor. Bakanlığımız düzenlediği bu proje ile vatandaşlarımızı hareketli yaşama davet ediyor. Bizde bugün halkımız ve AK Parti yönetimimizle birlikte sağlıklı yaşam için yürüyoruz” ifadelerini kullandı. Renkli görüntülerin yaşandığı “Sevdiklerimizle Sağlıklı Yaşama Yürüyoruz” etkinliğine katılan vatandaşlar, “Hareket Et, Zinde Kal”, “Yeterli ve Dengeli Beslenin” ve “Doğru Beslen, Formda Kal” pankartları taşıdı.

ahmet-günşen-ak parti-edirne

“Edirne’de Çalınmadık Kapı Bırakmayacağız”

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen, 29 Aralık Pazar günü tanıtım çalışmaları kapsamında gün sonu ev ziyaretleriyle devam etti. Şükrüpaşa Mahallesinde ikamet eden vatandaşların kapılarını çalarak evlerine misafir oldu. Ev ziyaretlerinin önemini vurgulayan Günşen, “Edirne’de yaşayan vatandaşlarımızın hayatlarına bir nebze de olsa girip, sıkıntılarını, mutluluklarını paylaşıyoruz. Çalışmalarımız boyunca ev ziyaretlerine devam edeceğiz. Edirne’de çalınmadık bir kapı bırakmayacağız. Ben Edirne’mi seviyorum, bu şehri ve insanlarını çok seviyorum, onlar için elimi değil, tüm bedenimi taşın altına koymaya hazırım. Amacımız halkı da yanımıza alarak hizmet yapmak. Benim Edirne sevdam var. Vatandaşlarımın dertleriyle dertlenmeyip ne yapayım? İnşallah 30 Mart’tan sonra halkımızla el ele verip tüm sorunlarımızın üstesinden geleceğiz” dedi.

 

 260 total views,  2 views today

Next Post

EDSYB Üyelerine Büyük Hizmet

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tucay AYTIN yaptığı açıklamada; üyelerine daha kaliteli ve güvenli hizmet edebilmek için Birliğe ultrason cihazları satın alındığını açıkladı. Aytın açıklamasında; “1650 üyemizde kayıtlı 30.000 adet anaç olmak üzere toplamda 52 bin hayvana hizmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp