Günşen Doğum Gününü Gençlerle Kutladı

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen, 2 Mart 2014 Pazar günü tanıtım çalışmaları kapsamında Menzilahır Mahallesi’nde bulunan gençler ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Bu sırada AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı, başkan adayına doğum günü sürprizi yaptı. Sürpriz karşısında duygulanan Günşen, Menzilahır Mahallesi gençlerine ayrıca teşekkür etti.

ahmet günşen -doğum günükpk

ahmet günşen -doğum günü

Edirne Umumi Servis Araçları Odası Kongresi’ne katılan Prof.Dr. Günşen, ardından Edirne Avcılık ve Atıcılık İhtisas Derneği’nin misafiri oldu. Kendisinin de avcı olduğunu ve avcılık sporuna değer verdiğini ifade eden Günşen, çağa uygun avcılığı her zaman destekleyeceklerini ve av katliamına izin vermeyeceklerini söyledi. Günşen, kahvehane ve çat kapı ev ziyaretleriyle günlük çalışmalarını tamamladı.

ahmet günşen -doğum günü (1)

‘Tüm ekibimizle birlikte başaracağımıza inanıyorum’

Edirne’nin hak ettiği değere ulaşabilmesinin ilk adımı olan yerel seçimlere az kaldığını ve bununla birlikte çalışma tempolarını giderek arttırdıklarını belirten Günşen, “Edirne’miz hak ettiği hizmetleri maalesef ki yeterince görememiştir. Edirne’nin derdiyle dertlenmiş birisi olarak bu yola çıktık. Ortak akılla birlikte Edirne’nin gelişeceğine ve bu kayıpları kısa sürede telafi edeceğine inanan birisiyim. Hazırladığımız projelerle Edirne 5 yıl içerisinde bambaşka bir kimliğe bürünecek. Halkımızın da bize güvenip 30 Mart ertesi bizi belediyecilik görevi ile görevlendirmesi için tempomuzu arttırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm ekibimizle birlikte başaracağımıza inanıyorum” dedi.


ahmet günşen -doğum günü (2)

 

 

 120 total views,  2 views today

Next Post

Kılıçdaroğlu Selimiye Meydanını Dolduran Coşkulu Kalabalığa Hitap Etti

Yağmur ve mesai saati olmasına rağmen meydanı dolduran 15 bini aşkın kalabalığa hitabeden Kılıçdaroğlu iktidara yüklendi ve partide kan değişimine ihtiyaç olduğunu söyledi. Kırklareli mitinginden sonra karayolu ile Edirne’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sloganlar eşliğinde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti “CHP kimliği ile belediye başkanlığı yapan bütün arkadaşlarıma şükran […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp