Günşen ‘Edirne’nin huzuru için çalışacağım’

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 20 Şubat 2014 Perşembe günü tanıtım çalışmaları kapsamında Edirne’de bulunan otomobil firmalarını dolaşarak bilgi aldı ve çalışanlara iyi çalışmalar dileklerinde bulundu.

ahmet günşen-ziyaret (1)

Edirne Hafif Raylı Sistemle Tanışacak

Fiat, Toyota, Opel, Ford, Skoda, Citroen, Volkswagen, Hyundai, Kia ve Honda yetkili servislerini dolaşan Günşen ardından, çat kapı ev ziyaretleri ile günü tamamladı.

ahmet günşen-ziyaret (1)kpk

Edirne’nin en önemli sorunlarından birinin kent içi ulaşım olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Günşen, “Eşine az rastlanır güzel şehrimiz Edirne’mizde önemli sorunlardan biri de kent içi ulaşım sorunudur. Günümüzde bu problemi pek çok belediye minimum seviyeye indirmiştir fakat Edirne’de bu oran maalesef çok yüksek. En pahalı şehir içi ulaşım bedelini ödüyoruz. Bunu çözmek adına Edirne’mizin hafif raylı sistemle tanışmasını sağlayacağız.

ahmet günşen-ziyaret (3)

Üniversite ile şehir merkezinde ekonomik ve konforlu bir ulaşım ağımız olacak. Halkımız bizi belediyecilik ile görevlendirdiğinde bu şehri en kısa zamanda hafif raylı sistemle tanıştıracağım. Bunları gerçekleştirirken de tabii ki ulaşım hizmeti içinde bulunan mevcut esnafı da mağdur etmeyecek şekilde planlıyoruz. Edirne’nin kazanması için, rahat için, huzur için çok çalışacağım” dedi.

ahmet günşen-ziyaret (2)

Edirne’ye Sosyal Belediyecilik Hizmetleri Gelecek

Bulunduğu ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyen ve sorularını cevaplayan başkan adayı Günşen, “Çalışmalara başladığımız günden bu yana halkımıza dokunuyoruz. Bu şehir uzun zamandır sahipsiz kalmış ama artık kalmaması için, eş değerleriyle aynı seviyeye ve hatta onlardan daha iyi bir seviyeye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Fiziksel anlamında şehrin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra, Edirne’yi sosyal belediyecilik hizmetleriyle tanıştırarak toplumun en uç noktalarına kadar dokunan bir belediye olacağız” şeklinde konuştu.

ahmet günşen-ziyaret (4) ahmet günşen-ziyaret (5)

 

 

 

 

 40 total views,  2 views today

Next Post

CHP Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, "BELEDİYE’DEN BİR KİŞİ MAAŞINI ALMIYORSA BEN DE ALMAYACAĞIM"

CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan düzenlediği basın toplantısı ile belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyelerini tanıttı. Toplantıya Parti il ve merkez ilçe yöneticileri ile belediye meclis üyeleri ile il genel meclis üyeleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Recep Gürkan Cumartesi günü “bugün” üç hukukçu milletvekili arkadaşının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp