Günşen; “Edirne’nin Kazanan Taraf Olma Vakti Geldi”

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, Kapıkule’de çalışanları ve yurtdışına geçiş yapanları unutmayarak 3 Şubat 2014 Pazartesi günkü programını Kapıkule’ye ayırdı. Tüm hemşehrilerinin kalplerine dokunmanın her şeyden önemli olduğunu vurgulayan Günşen, daima halkla iç içe olacağını belirtti.

ahmet günşen (1)

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Ahmet Günşen, gün içinde Kapıkule Gar Müdürü İsmail Asar ile görüşüp, Kapıkule Sınır Kapısı’nda bekleyen kamyon ve tır sürücüleriyle sohbet etti ve Medrese Ali Bey Mahallesi’ndeki çat kapı ev ziyaretleriyle günü tamamladı.

ahmet günşen (2)

‘Edirne’de büyük bir değişim rüzgarı esecek’

Projeleriyle birlikte Edirne’yi uçurmak için yola çıktıklarını anlatan Prof. Dr. Günşen, “Üç farklı medeniyetten miras kalan Edirnemiz, kendine eş değer illere göre maalesef çok geride kalmıştır. Edirne’nin ortak akıl ile gelişeceğine ve bu kayıpların kısa sürede giderileceğine inanıyorum. Projelerimle Edirne’yi yeniden ayağa kaldırmak için hazırım. Halkımız da teveccüh buyururlarsa 30 Mart’tan sonra Edirne’mize hizmet için çalışacağım. Bu süreçten sonra Edirne’de büyük bir değişim rüzgarı esecek. Edirne’nin kaybeden taraf olmak değil, kazanan taraf olma zamanı çoktan geldi” dedi.


ahmet günşen

 

 

 275 total views,  2 views today

Next Post

MAAŞ ZAMLARI İLK AYDA ERİDİ

Emekliler yeterli olmayan, her yıl eriyen maaşları için yıl sonunda yapılacak zamları beklerler. Emeklilerin hiç bir zaman beklentisi karşılanmaz. Emekliler bu yıl da simit parası kadar zam aldı.İlk maaşını alıp “buna da şükür” diyeceği anda bir baktı ki para eline geçmeden eriyip gitmiş.Enflasyonun yükselmesi emekli ve dar gelirlileri biraz daha […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp