Günşen; “Geleceğin Edirne’sini Bugünden Planlıyoruz”

admin

Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 4 Ocak 2014 Cumartesi günü Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’i ziyaret ederek başarılı belediyecilik hizmetleri konusunda fikirlerini aldı.

2004 yılında belediye başkanlığına geldiği günden bu yana farklı çalışmalarıyla Gaziantep’i adeta yeniden inşaa eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı, bilgi ve tecrübelerini Ak Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen ile paylaştı.

Tecrübeli başkanın fikirlerini alan Günşen, Edirne’ye yapacakları hizmetler için bugünden kolları sıvadıklarını belirterek şunları kaydetti; “Gaziantep büyük bir şehir ve Türkiye’nin parlayan yıldızlarından biri. Sayın Başkanımız ile şehri gezdik ve adeta büyülendik. Başarılı çalışmalarını ve tecrübelerini heyecanla bizlere aktardı. Artık Edirnemize hizmet etmek için bizler de heyecanlıyız. Geleceğin Edirne’sini bugünden planlıyoruz. Bunun için Gaziantep’teyiz” dedi.

Günşen, Gaziantep’te ziyaretinde yapılan hizmetleri fotoğraflayarak sosyal medya hesaplarından duyurdu.

ahmet günşen - gaziantep te ahmet günşen - gaziantep te (1) ahmet günşen - gaziantep te (2) ahmet günşen - gaziantep te (3) ahmet günşen - gaziantep te (4) ahmet günşen - gaziantep te (5) ahmet günşen - gaziantep te (6) ahmet günşen - gaziantep te (7) ahmet günşen - gaziantep te (8) ahmet günşen - gaziantep te (9)

 237 total views,  2 views today

Next Post

Saadet Adayları Yemekte Buluştu

Mahalli seçimlere hazırlanan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, Belediye Başkan adayı, İl Genel Meclisi Üyesi adayları ve Belediye Meclis Üyesi adayları ile yemekte buluştu. 30 Mart seçimlerine oldukça iddialı hazırlanan Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı, Edirne’yi Milli Görüş/Saadet Partili Belediye ile tanıştırma konusunda hep beraber bütün güçleri ile çalışacaklarına söz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp