Günşen “Hep Birlikte, El Ele, Değişime”

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü çalışmalarını Edirne Milletvekili ve aynı zamanda Sağlık Bakanı olan Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte gerçekleştirdi. Karaağaç semtinde bulunan esnaf ve çat kapı ev ziyaretlerini yapan Günşen ve Müezzinoğlu, halka vermiş oldukları önemi bir kez daha göstermiş oldu. Kapı kapı birlikte dolaşıp karanfil vererek hal hatır soran ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Bakan Müezzinoğlu ve Başkan Adayı Günşen, amaçlarının Edirne’ye daha iyi bir hizmet edilerek gelişmesi olduğunu vurguladılar.

ahmet günşen

‘Bu sefer ortak akıl Edirne’nin kazanması için değişim diyecek’

Edirne halkının belediye başkanlığı görevini vermesi ile birlikte mevcut çalışmalarından daha çok çalışacaklarını söyleyen Günşen, “Bildiğiniz üzere mahalli seçimlere çok kısa bir zaman kaldı. Çalışmalarımıza birlik ve beraberlik içinde, yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Değerli halkımız takdir görür de bizi belediye başkanlığı görevine seçerse gece gündüz demeden daha çok çalışacağız. Uzman bir ekibim var ve Edirne’nin kaybettiklerini bu sayede en kısa zamanda yeniden kazandıracağız. Sağlık Bakanımız ve Edirne Milletvekilimiz Sayın Mehmet Müezzinoğlu’nun da bu konuda büyük katkıları var. ‘Sonuna kadar arkandayım’ diyen başbakanımızın da bana olan güvenini boşa çıkartmayacağım. İnşallah bu sefer ortak akıl Edirne’nin kazanması için değişim diyecek” dedi.

ahmet günşen (4)

Tarihi Evler Restore Edilecek

Tarihle iç içe olan bir şehirde tarihsel değerlere yeterli önemin verilmediğini belirten Prof. Dr. Günşen, “Tarihe tanıklık eden ve birçok medeniyeti içinde barındıran Edirne’mizi geleceğe taşımak, Edirne’ye gönül vermek, Edirne’yi tanımakla mümkündür. Şehrimiz bugüne kadar sahip olduğu değerlerden gerektiği gibi yararlanamadı. ‘Geleceğimiz, zenginliklerimizde saklıdır’ parolasıyla hareket ederek kültürel belediyecilik anlamında çalışmalarımızı yürüteceğiz. Hazırladığımız projelerle tarihi evleri restore ederek turizme kazandıracağım. Butik oteller, semt konakları, müzeler gibi çeşitli alanlarda kullanılmak üzere evlerin yapılarına uygun projelerle tarihi dönüşümü hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.


ahmet günşen (1) ahmet günşen (2) ahmet günşen (3)

 

 

 271 total views,  2 views today

Next Post

SEÇİM VAATLERİNİN ORTAK YANI

Siyasi partilerin belediye başkan adaylarının Edirne’deki sorunların çözümü için vaatlerine baktığımızda tamamının ortak yanları ortak istekleri olduğunu görüyoruz. En son adaylığı belli olduğu için Edirne sorunları ve çözüm yollarını kapsayan broşürünü en son aday CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan oldu. ETSO’da yapılan toplantı sonrasında katılımcılara dağıtılan kitapçığın ön […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp