Günşen Seçim Heyecanı İçinde Çalışmalarını Sürdürüyor

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, yerel seçimlerin son haftasına hızlı başladı. Edirne’ye değişimi getirmek için tüm gücüyle çalışan Günşen, beraberinde ekibi ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi.

ahmet günşen

24 Mart 2014 Pazartesi günü tanıtım çalışmalarına Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi’nde görev yapan öğretim üyelerini ziyaret ederek başlayan Prof. Günşen, Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, Trakya Yaren Tekstil Fabrikası çalışanlarıyla görüştü, Enerji Verimliliği Derneği Edirne Şubesi Açılış Toplantısına katıldı. Günün devamında Semerkand Derneği Edirne Şubesi, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Edirne Şubesi ve Hamburglu Pansiyon çalışanlarını ziyaret ederek Kirişhane Semti’nde düzenlenen mahalle mitingiyle günlük çalışmalarını sonlandırdı.

ahmet günşen (1)

‘Edirne’yi seviyorum ve halkıma güveniyorum’

30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin Edirne’ye büyük bir değişim getireceğine inandıklarını söyleyen Günşen, “30 Mart’a adım adım yaklaşıyoruz. Seçim heyecanıyla birlikte çalışmalarımızı da tüm tempomuzla sürdürüyoruz. Edirne’yi seviyorum ve halkıma güveniyorum. İnşallah seçim gününün akşamında da halkımız bizi belediyecilik ile görevlendirecek ve bundan sonra daha da çok çalışacağız. Edirne’nin fiziki, sosyal, kültürel ve ekonomik sorunlarına dur diyeceğiz” dedi.

ahmet günşen (3)

Emeklilere İkinci Bahar Gelecek

Edirne’nin coğrafi konumu ve yapısı itibarıyla emekliler için yaşanabilir bir şehir modeline uygun olduğunu söyleyen Ahmet Günşen, “Emeklilerimize yönelik İkinci Bahar Projesi’ni hayata geçireceğim. Coğrafi koşulları, havası, konumu ve doğal güzellikleriyle Edirne’miz emeklilerin yeni yaşam merkezi olacak. Emekli vatandaşlarımızın bir araya gelip keyifli vakitler geçireceği mekanlar oluşturacağım. Bu mekanlarda İkinci Bahar Kıraathanesi, hobi bahçeleri, yürüyüş parkurları, semt konakları, eğitmenler eşliğinde spor aktivitelerinin yapılacağı salonlar yer alacak” şeklinde konuştu.

ahmet günşen (2)
ahmet günşen (4) ahmet günşen (5) ahmet günşen (6) ahmet günşen (7)

 

 

 

 77 total views,  2 views today

Next Post

MESLEKTAŞIMIZ MUSTAFA BALBAY

Herkesin yakından tanıdığı milletvekili olmasına karşın mecliste olması gereken zamanını Silivri Cezaevinde geçiren iki yılı aşkın süre cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilip CHP milletvekili olarak TBMM’ye dönen Mustafa Balbay ile Edirne’de Lalezar’da kahvaltıda konuşma imkânı bulduk. Balbay Ekranlarda gördüğümüz gibi özü sözü bir insan ,tıpkı yazdığı köşe yazılarındaki gibi izlenimi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp