Günşen, Şehri Halkla Birlikte Yönetecek

admin

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Günşen, hız kesmeden tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Kadınlara verdikleri önemi çalışmalarında da gösteren Prof. Dr. Günşen, cumartesi gününü kadınlara ayırdı.

ahmet günşen

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 8 Mart 2014 Cumartesi günü Dünya Kadınlar Günü için AK Parti Edirne Kadın Kolları Başkanlığı’nın Margi Otel’de düzenlenmiş olduğu kahvaltıya katıldı, Karaağaç Semti ve Saraçlar Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yaparak kadınlara 8 Mart dolayısıyla karanfil verdi. Günşen, daha sonra Edirne Kamu Hastaneleri Birliği’nin düzenlediği ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Meme Kanserinde Farkındalık’ yemeğine katıldı.

ahmet günşen (1)

‘Edirne’ye değişimi yaşatacağız’

Edirne’ye başarıyı kadınlarla birlikte getireceklerini ve bu süreçte kadınlarla el ele, omuz omuza vererek birlikte çalıştıklarını ifade eden Günşen, Edirne’yi yeniden Balkanların merkezi yapmak için toplumun tüm dinamikleriyle hareket edeceklerini söyledi. Ahmet Günşen, “Edirne’ye başarıyı kadınlarımızla birlikte getireceğiz. Ve bu başarı için kadınlarımızla el ele, omuz omuza birlikte çalışıyoruz.

ahmet günşen (2)

Edirne’nin Balkanların merkezi olan ve Cumhuriyet Türkiye’sinin bütün değerlerini kendisinde toplayan, bütün birikimiyle, potansiyeliyle bunu çok daha ileriye taşıyan bir cazibe merkezi haline dönüştürülmesini hayal ediyoruz. Bunu başta kadınlarımız olmak üzere toplumun dinamikleriyle beraber ortak akıl oluşturarak başaracağız. Yetmiş yaşındakinden yedi yaşındakine kadar herkesi bu sürece dahil ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Edirne’ye değişimi yaşatacağız. Dolayısıyla 5 yıla bile varmadan yapacağımız hizmetlerle Edirne’mizin ayağına vurulmuş prangalarını çözeceğiz ve en sonunda inşallah uçuracağız. Bunu yapacak aşkımız, heyecanımız, sevdamız, ekibimiz ve her şeyden önce bunu gerçekleştirecek enerjimiz var” dedi.

ahmet günşen (4)

10 Durak Edirne’ye Kazandırıldı

Edirne Belediyesi’nin Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi’nde bulunan durakları sökmesinden duyduğu üzüntüyü dile getiren Prof. Dr. Günşen, “Belediyenin haklı veya haksız olarak rektörlüğe kızıp durakları sökmesi doğru değildir. Burada cezalandırılan maalesef öğrenciler olmuştur. Yağmur altında ıslananlar rektörlük değil, üniversite gençleri olmuştur. İstanbul Belediyesi’nden rica ettik ve İETT tarafından on adet durak şehrimize kazandırıldı ve İETT çalışanları durakları yerleşke içinde uygun olan yerlere yerleştirdi. İnsanı merkeze almadan yapılacak işlerin hiçbir anlamı yoktur. ‘Ben yaptım oldu’ anlayışla yapılan uygulamalar çağın gerisinde kalmıştır. Belediye başkanları gücünü makamdan değil, halktan alan insanlardır. Bu anlayışla şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.


ahmet günşen (3)
ahmet günşen (5) ahmet günşenkpk

 

 

 

 

 219 total views,  2 views today

Next Post

Ülkü Ocaklarından Kadınlar Günü Açıklaması

Edirne Ülkü Ocakları tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ” Kadınlar günü halk arasında her ne kadar kutlama havasında da olsa insanlığın unutmaması gereken bir yas günüdür.  Çünkü kadınların ayaklanmaları sonucu birçoğu fabrika içerisinde yanarak can vermiştir. Öte yandan analarımız, düzenimiz, tertibimiz ve aile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp