Günşen’den Köyüne Ziyaret

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Ahmet Günşen, Şubat ayının son gününde İpsala’ya giderek kendi köyünü ziyaret etti. Edirne’nin İpsala ilçesinin Turpçular Köyü’nde doğan Prof.Dr. Ahmet Günşen, hem doğduğu yeri ziyaret etti hem de AK Parti İpsala Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman’ın tanıtım toplantısına katıldı.

AHMET GÜNŞEN

Faaliyetlerine ara vermeden ve tempoyu sürekli arttırarak seçim çalışmalarına devam eden Günşen, Şubat ayının son gününde Turpçular Köyü’ne giderek rahmetli anne ve babasının kabirlerini de ziyaret edip, dua etti.

AHMET GÜNŞEN (3)

 

AHMET GÜNŞEN (4)

Günşen, köylülerin desteğiyle mutlu olduğunu belirten Günşen, şunları kaydetti; “Bugün doğduğum ve büyüdüğüm köyüme geldim. Turpçular Köyü, hayatımda güzel anılar barındırmış bir yerdir. Köylülerimle görüştüm. Onların bana destek olduğunu bilmek, yürüdüğüm bu yolda yanımda olduklarını hissetmek kadar güzel bir duygu yok. İnşallah onların da desteğiyle birlikte, hep beraber başaracağız” dedi.

AHMET GÜNŞEN (2)

Ahmet Günşen, ailesinin mezarını ziyaret ettikten sonra AK Parti İpsala Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman’ın tanıtım toplantısına katıldı.

AHMET GÜNŞEN (1)

 342 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlu AK PARTİ ayrıcalığı ile Seçime Hazır

Yerel seçimlere büyük bir çalışma temposu içerisinde hazırlanan AK Parti Süloğlu İlçe Başkanı Metin YILMAZ, İl Genel Meclis Üyesi Adayları İdris DİNÇ ve Mustafa KOÇAK, Belediye Meclis Üyesi  Halil ÇEVİRGEN,  Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erol Atik’i makamında ziyaret etti. Bölgedeki tüm Yerel seçim çalışmalarının nabzını yerinde takip eden EDİRNE […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp