Gürkan Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Nikâh Salonu’nda, Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı nikâh törenine, Zehra Kamer ile Alper Gökalp çiftinin nikahını Belediye Başkanı Recep GÜRKAN kıydı. Gürkan, evlenme cüzdanını Zehra Kamer Gökalp’e vererek “her gününüzün bugünkü gibi mutlu ve sağlıklı geçmesini dilerim” dedi.

Gürkan Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı

Yeni evlileri kutlayan Belediye Başkanı Gürkan, genç çifte nasihatte bulunarak; “Sevgi ve saygının üzerine kurulmuş birlikteliklerin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ve mutlu bir aileyi ortaya koyduğunu sizlere hatırlatmak istiyorum. Toplumun temeli ailedir. Sizler bir aile olmaya karar verdiniz. Bunu başaracağınıza inanıyorum. Hiçbir zaman vazgeçmeyin.” diye konuştu.

Gürkan Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı (1)

Davetlilere de seslenen Başkan Gürkan, “Edirne’mize ve Edirne halkına yakışan bir Nikah salonuna ihtiyacımız var. Seçim sürecinde gerçekleştirmek istediğimiz Belediye Nikâh Salonu projemizi sizlerle paylaşmıştım. Böylesine güzel mutlulukların daha güzel bir nikâh salonunda hayat bulması için bizlerde üzerimize düşeni yapacağız. Edirne ve siz değerli Edirneliler her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. Sizlere hizmet etmek bizim içinde büyük bir mutluluk ve onurdur, hepinize en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Gürkan Belediye Başkanı olarak ilk nikâhını kıydı (2)

 26 total views,  2 views today

Next Post

Sosyal Güvenlik İl Müdürü Sümer Sosyal Güvenlik Uzmanı oldu

Sosyal Güvenlik İl Müdürü H. Metin SÜMER, Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğüne Sosyal Güvenlik Uzmanı Olarak Atandı Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü H. Metin SÜMER, kendi isteği ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına “Sosyal Güvenlik Uzmanı” olarak atanmıştır. SÜMER, 18.04.2014 Cuma günü görevinden ayrılacaktır.” denildi. Edirne Ajans Medya Grubu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp