Gürkan, Bir kez daha CHP’nin başarısını tescilledi

admin

Genel Seçimlerde halkın büyük desteğiyle CHP’den 1.sıra milletvekili seçilen Recep  Gürkan başarıdan başarıya koşuyor…  CHP Genel Merkezi tarafından Edirne’de Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Recep Gürkan, eski Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin engellemelerine  rağmen tahriklere kapılmadan, soğuk kanlılığını koruyarak, profesyonel bir seçim çalışmasıyla, en yakın rakibi olan AKP’ye de fark atarak Edirne’de partisine Belediye Başkanlığını kazandırıp tarihi bir zafere imza attı. Ekibi ile  üstün bir performans sergileyerk yerel seçim çalışmalarına en geç başlayan Belediye başkan Adayı Gürkan Milletvekilliği’ni feda ederek, gece gündüz çalışıp Edirne’li seçmenlerin tamamına kendini ve projelerini anlatmayı başardı ve sandıktan çıkan isim oldu.

2014 Yerel seçimlerinde Edirne Belediye Başkanı OLARAK  CHP’li Recep GÜRKAN  açıklandı… CHP’den Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen RECEP GÜRKAN Edirne’li seçmenlerin büyük desteğiyle Edirne’de Belediye Başkanı oldu..

recep gürkan belediye başkanı (8)

Açılan sandık oranı 73.22%

recep gürkan belediye başkanı (2)

Yerel seçimlere iddialı girerek güçlü rakiplerini geride bırakan CHP adayı Recep Gürkan Edirne Belediye Başkanlığını kazandı. Seçimde bir yandan ayni siyasi kökenden gelen bu seçimde DSP’den Belediye Başkan adayı olan Hamdi Sedefçi ile diğer yandan İktidar partisi adayı ile mücadele etmek zorunda kalan Recep Gürkan ipi göğüsleyen aday oldu. Bir kez daha CHP’nin başarısını gerçekleştirdi. Seçim süresince tahriklere kapılmayan soğukkanlılığını muhafaza eden Gürkan, haberimizin yayına hazırlandığı saatte %36.9 oy alarak belediye başkanı oldu.

Edirne’de ki kesin seçim sonucu şöyle; 

seçim sonucu

HERKESE EŞİT HİZMET VERİLECEK

 

Seçimi kazanan Recep Gükran Radyo Su’da katıldığı canlı yayının ardından parti il merkezine geçerek, burada biriken partililere teşekkür konuşması yaptı. Gürkan burada yaptığı konuşmasında, partililere teşekkür etti. Bundan sonra kendisine oy veren ve vermeyen herkese minnettar olduğunu görevi teslim aldıktan sonra tüm Edirnelilere eşit hizmet sunacağını ifade etti. Belediye çalışanlarının alacaklarının da kısa sürede ödeneceğini belirtti

 

recep gürkan belediye başkanı recep gürkan belediye başkanı (1)
recep gürkan belediye başkanı (3) recep gürkan belediye başkanı (4) recep gürkan belediye başkanı (5) recep gürkan belediye başkanı (6) recep gürkan belediye başkanı (7)
recep gürkan belediye başkanı (9) recep gürkan belediye başkanı (10) recep gürkan belediye başkanı (11) recep gürkan belediye başkanı (12) recep gürkan belediye başkanı (13) recep gürkan belediye başkanı (14) recep gürkan belediye başkanı (15) recep gürkan belediye başkanı (16) recep gürkan belediye başkanı (17) recep gürkan belediye başkanı (18) recep gürkan belediye başkanı (19) recep gürkan belediye başkanı (20) recep gürkan belediye başkanı (21) recep gürkan belediye başkanı (22) recep gürkan belediye başkanı (23) recep gürkan belediye başkanı (24) recep gürkan belediye başkanı (25) recep gürkan belediye başkanı (26) recep gürkan belediye başkanı (27)
recep gürkan oy kullanma (6)

1504550_617493521661877_633185382_n

 

 34 total views,  2 views today

Next Post

Recep Gürkan ayağının tozuyla Radyo Su'da canlı yayına katıldı

Bütün rakiplerini geride bırakarak, Edirne Belediye Başkanlığını kazanan Recep Gürkan ayağının tozu ile Radyo Su’’da canlı yayın konuğu oldu. www.radyosu.com.tr adresinden görüntülü olarak yayınlaanan canlı yayın programı izlenme rekoru kırdı.. Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan ve Fikri Yalın’ın sunduğu Yerel Gündem programına katılarak duygularını ve kısa vadeli hedeflerini dile getiren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp