Gürkan” Biz rantın değil halkın partisiyiz” ANKET RAKAMLARI YANLIŞ DSP OYLARI %11

admin

CHP Merkez İlçe’de basın toplantısı düzenleyen CHP belediye Başkan Adayı Gürkan her geçen gün oylarının arttığını seçimden %50’nin üzerinde oy beklediklerini belirtti. Özgürlüğün sesi Mustafa Balbay’ın Salı günü Mimar Sinan salonunda halka hitap edeceğini söyledi, Çarşamba günü kendisinin ve çevresinin mal varlığını açıklayacağını, Tüm Belediye Başkan adaylarının da kendisi dışında yakınlarının da mal varlıklarını açıklaması talebinde bulundu.

recep gürkan şenol geçmiş

CHP belediye Başkan Adayı Gürkan’ın CHP merkez İlçede yapılan basın toplantısına İl Başkanı ve meclis üyesi adayları katıldı. Seçime az bir süre kaldığını tüm partiler için bu seçim dönemi yoğun bir kampanya dönemi olduğunu belirterek şunları kaydetti;” Bu süre zarfında adaylar projelerini anlattılar. Ben buradan örgütüme teşekkür ediyorum. Burada en büyük teşekkürü Edirne halkına ediyorum. Halkımız bizi onurlandırıyor. Her geçen gün bu coşkunun arttığını görüyorum. Bunu halkın her kesiminde görüyoruz. Her geçen gün Edirne’ye hizmet aşkımız artarak büyüyor. Biz Edirnelilere temiz şeffaf bir şekilde hizmet vereceğiz.

ÖZGÜRLÜĞÜN SESİ BALBAY BUGÜN EDİRNE’DE

İzmir Milletvekilimiz özgürlüğün sesi Mustafa Balbay Salı güne Edirne’de olacak. Saat 10’da Saraçlar Caddesinde Seçim büromuzun açılışını yapacağız. Esnaflarımızı ziyaret edeceğiz..Saat 12’de de Mimar Sinan Spor salonunda Mustafa Balbay ile halkımız buluşacak.Tüm Halkımızı bu toplantıya bekliyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Sedefi’nin broşürler konusundaki suçlamasını yanıtlayan Gürkan Bu Broşürleri ilk kez gördüğünü bunların kendi çalar kendi söyler” misali uygulama olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “ Bu broşürler depolarımızda mevcut. Bu broşürler eski değil yeni basılmış gibi duruyor.

BİZ RANTIN DEĞİL HALKI PARTİSİYİZ

CHP üzerinden kimse prim yapmamalı. Herkes kendi partisinin propagandasını yapsın. CHP partililerle birlikte emin adımlarla iktidara yürüyor. Bizim ucuz şovlara ihtiyacımız yok. Biz halkın partisiyiz rantın partisi değiliz. Bu işlerden kimin anladığını halkımız bilir. Son günlerde birbirinden farklı anketler dolaşıyor bunların bir kısmı yanlış . Bu tür kirli bilgiler dolaşıyor.Benim dosyalarım misali.Bu konuda biliyorsunuz tık çıkmadı. Bunlarla sonuç almak mümkün değil bunu 2011 yılında da denediler tutmadı.

recep gürkan şenol geçmiş oktay bozkurt

ANKET RAKAMLARI YANLIŞ  DSP OYLARI %11

30 Martta da bu karalama kampanyası tutmayacak. Anket firmaları içinde bu işi profesyonel anlamda yapan firmalar da var. Ben o anketin ne kadara yaptırıldığını hatta parasını kimin ödediğini de biliyorum. O anketin gerçek rakamlarını da biliyorum. O ankette DSP’nin %11 çıktığını da biliyorum. Gerçek anketi açıklasınlar. Hodri meydan. En iyi anket 30 Martta sandıklardan çıkacak ankettir. Edirne Halkının ihaneti affedip etmediğini 30 Martta göreceğiz. Biz Edirne halkının ihaneti affetmeyeceğine inanıyoruz” diyen Gürkan,  yapılan anketler konusunda da şunları söyledi; “ bir süre önce yapılan ankette CHP oyları %47’5,  AK Parti %17,5,  DSP% 11,1,  kararsızlar ise %6.2. DSP’nin bu oy oranı %10’un altına inecektir.diğer partiler için bir şey söylemeyeceğim.CHP bu seçimde %50’nin üzerinde oy alacak. Son bir haftadır halkta partimize karşı büyük ilgi var. Daha önceki kaygılar ortadan kalktı. Edirneliler şu anda kararını vermiş durumda.

recep gürkan basın toplantısı

SİYASET BİR ZENGİNLEŞME ARACI OLMAMALI

Bildiğiniz gibi bazı arkadaşlarımız mal bildirimini açıkladı. Ben de Çarşamba günü açıklayacağım. Ben mal varlığımı açıklarken sadece kendi mal varlığımı açıklamayacağım ,Ben eşimin ve çocuklarımın adına kayıtlı mal varlığımı da açıklayacağım. Siyaset bir zenginleşme

recep gürkan şenol geçmiş oktay bozkurtkpk

aracı değildir. Bu sözümü not ediniz. Siyaset ayni zamanda siyaset yapanın çoluk çocuğu için de zenginleşme aracı değildir. Ben eşimin çocuklarımın yanımda olan annemin üzerindeki mal varlığını da açıklayacağım ,ben bütün adaylara sesleniyorum sadece kendimize ait olan mal varlığı değil.Eşimize çocuğumuza,çocuğumuzun üzerinde ne kadar mal varsa bunlar açıklanmalı.yüreği yeten bunların tümünü açıklasın. Böylece halk Recep Gürkan’ın çoluk çocuğunun kaç arabası var.Bunlara nereden ve nasıl edinmiş,hangi işte çalışarak edinmiş. Kaç evi kaç dairesi var ne kadar arazisi var bunları halk bilmeli” dedi

AK Parti ile DSP ittifakı konusuna değinen Gürkan. Seçim döneminde her iki adayın ortak söylemleri olduğunu birbirlerini suçlamadıklarını belirten Gürkan; “ iki adayımız da da ağız birliği etmişler hayırlısı olsun.

 8 total views,  2 views today

Next Post

Oğuz Tekin “Sandıktan çıkmadan seçim tahmini yapılmaz”

Havsa’da bir açılış törenine CHP İl Genel Meclis Üyesi Adayı Tuncay Aytın ile birlikte katılan Belediye Başkan Adayı Oğuz Tekin Seçim çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu. Tekin, Halkın tercihi ile bu seçimi kazanacağı inancında olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü; “Seçimin son haftasına giriyoruz. İkinci dönem seçimime hazırlanıyoruz. İlçemizdeki bütün işyeri ve […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp