Gürkan “CHP’ye iktidar yolu göründü”

admin

Belediye Meclis salonunda bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Başkanı Recep Gürkan partisinin seçim stratejisi hakkında açıklama yaptı. 7 Haziranda yapılacak milletvekili seçimleri için siyasi partilerin çalışmalarının başladığını bu seçimin hayırlı olması dileklerini sunarak şunları söyledi “ 7 Haziranda sandıkların açılmasından sonra halkın iradesi belli olacak.

Gürkan CHP'ye iktidar yolu göründü

 

 

 

 

 

 

 

Halk hangi partiyi beğeniyorsa ona oy verecek. Ben bu seçimde CHP’nin tek başına iktidar olacağına inanıyorum. Tek başına iktidar olmasa da Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nun söylediği gibi kurulacak hükümette koalisyonun büyük ortağı olarak, önümüzdeki süreçte Türkiye’yi yöneteceği kanısındayım. Genel Başkanımız hafta sonunda seçim beyannamelerini açıkladı. Bunları kamuoyu öğrendi. Ben CHP’nin bu seçime daha farklı hazırlandığını görüyorum. Genel Başkanımızın da daha hazırlıklı olduğunu görüyorum. Tüm bu programı 7 Hazirana kadar milletvekili adaylarımızla örgütlerimizle birlikte vatandaşlarımıza ulaşarak anlatmaya çalışacağız” dedi.

CHP MİTİNGİ İSTASYON MEYDANINDA

Selimiye meydanının kazı alanı olması nedeniyle Edirne’de miting yapılması için iki alan belirlendi. Biri Pazartesi Pazar alanı diğeri ise İstasyon yanı. Bu miting alanlarına Valilik komisyonu karar verdi. Bilindiği gibi CHP bu seçimde ilk mitingini Edirne’de yapacak 25 Nisanda Avrupa’da yapılan mitingin ardından, Pazar günü26 Nisan’da Edirne’de İstasyon Meydanında miting yapacak. CHP’nin ilk mitingini Edirne’de yapmasının nedenini genel başkanlarımızla yaptığımız görüşmelerde “ neden Edirne’den başlıyor “ diye sordum. Bana Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’nin Yurda giriş yaptığı bir il olduğunu Atatürk’ün izinden giden CHP Genel Başkanının da Atatürk’ün izinden gittiğini, O nedenle ilk mitingin Edirne’den başlandığını söylediler”. 26 Nisan günü saat 13.00 de İstasyon meydanında yapılacak mitinge bütün hemşerilerimi bekliyorum” diye konuştu.

 

 

 

 132 total views,  2 views today

Next Post

Avrupa’da otelcilik uygulamaları

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Dr. Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Prag’da Avrupa’da Otelcilik Uygulamaları Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim Hareketlilik Projesi Proje Ekibi Öğrenci ve Öğretmenlerini Ziyaret Etti. Edirne Merkez Dr.Sadık Ahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek içecek hizmetleri alanı öğrencilerinin Erasmus + programı çerçevesinde “Avrupa´da Mesleki Eğitim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp